Powoli się pakują. 50 uczniów z regionu leszczyńskiego za kilka dni wyjedzie do Portugalii

2021-09-24 9:54
50 uczniów z regionu leszczyńskiego pojedzie na praktyki zawodowe do Bragi w Portugalii
Autor: pixabay.com 50 uczniów z regionu leszczyńskiego pojedzie na praktyki zawodowe do Bragi w Portugalii

Przez 4 tygodnie odbywać tam będą praktyki zawodowe. Za prace nie otrzymają wynagrodzenia.

Wyjazd na praktyki zawodowe organizuje Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. Do Bragi w Portugalii pojedzie 50 uczniów z Zespół Szkół Elektroniczno-Telekomunikacyjnych z Leszna, Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach i Zespół Szkół Zawodowych z Gostynia.

Wszyscy uczniowie będą zakwaterowani w jednym miejscu. Zapewniamy pełne wyżywienie i noclegi. Uczniowie na praktyki zawodowe będą wychodzić na godziną 9:00. Praktyki trwać będą 8 godzin. Potem powrót do miejsca zakwaterowania. W weekendy odbywać się będą wycieczki do różnych ciekawych miejsc w Portugalii - wyjaśnia Bolesław Ratajczak, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Lesznie. 

Praktyki potrwają 4 tygodnie. Wyjazd do Portugalii zaplanowano na 3 października.  Uczniowie nie ponoszą żadnych kosztów związanych z wyjazdem i pobytem. Na miejscu otrzymają kieszonkowe. Praktyki są jednak nieodpłatne - uczniowie za pracę nie otrzymają wynagrodzenia. 

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE