Janusz Filipiak

i

Autor: Cyfra Sport/Wisła Kraków

Sport

Piękne zachowanie kibiców. Wisła Kraków wspiera prof. Janusza Filipiaka

2023-10-02 15:45

W sobotę, 30 września prof. Janusz Filipiak w stanie ciężkim trafił do szpitala. Jak donosił jeden ze świadków, prezes Comarchu i MKS Cracovii miał zasłabnąć, wobec czego konieczna była reanimacja. Słowa wsparcia dla prof. Filipiaka płynęły z całej Polski, w tym także z drugiej strony krakowskich Błoń. „Dziś cała Wisła trzyma kciuki za powrót do zdrowia, Panie Profesorze!” – czytamy we wpisie Wisły Kraków.

Wisła Kraków wspiera prof. Janusza Filipiaka. Piękny gest kibiców

W sobotę, 30 września Polskę obiegła informacja o problemach zdrowotnych prof. Janusza Filipiaka. Właściciel Comarchu i prezes Cracovii miał zasłabnąć przed jednym ze sklepów, wobec czego, według relacji świadka konieczne było podjęcie reanimacji. Profesor Filipiak miał w ciężkim stanie trafić do jednego z krakowskich szpitali. Słowa wsparcia dla prezesa Cracovii przekazała Wisła Kraków, która w mediach społecznościowych zamieściła poruszający wpis.

Na boisku rywalizujemy od 20 lat, w życiu podzielamy wspólne pasje. Dziś cała Wisła trzyma kciuki za powrót do zdrowia, Panie Profesorze! – czytamy w komunikacie opublikowanym na portalu X.

„Biała Gwiazda” przekazała swoje wsparcie także podczas niedzielnego ligowego meczu z Wisłą Płock. Przed spotkaniem na telebimach na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana zamieszczono słowa otuchy, a do życzeń przyłączyli się kibice Wisły, którzy oklaskiwali prof. Janusza Filipiaka.

Życzenia powrotu do zdrowia dla profesora Filipiaka przekazały także inne kluby. Wyrazy wsparcia przekazały m.in. Arka Gdynia, Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Piast Gliwice, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Zagłębie Sosnowiec i Lech Poznań.

Przez stolicę Małopolski przeszedł marsz solidaryzujący z warszawskim Marszem Miliona Serc

Wybory 2023. Debata "Super Expressu" Emerytury, kolejki do lekarza, programy socjalne
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE