Janusz Filipiak

i

Autor: Cyfra Sport Janusz Filipiak

WIADOMOŚCI

Prezes Cracovii Janusz Filipiak w szpitalu! Jego stan ma być krytyczny

2023-10-01 14:50

Prezes Cracovii Janusz Filipiak miał w ciężkim stanie trafić do szpitala. Według informacji zamieszczonych na Twitterze mężczyzna zasłabł po wyjściu ze sklepu, a następnie był reanimowany i przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Janusz Filipiak trafił do szpitala. Prezes Cracovii ma być w ciężkim stanie

Prezes MKS Cracovia miał zasłabnąć po wyjściu ze sklepu i w stanie krytycznym został przewieziony do Szpitala Uniwersyteckiego przy ul. Jakubowskiego w Krakowie. Według informacji zamieszczonych na Twitterze przez świadków, do zdarzenia miało dojść pod sklepem "Żabka" we Wrząsowicach. Próbowaliśmy się skontaktować z rzecznikiem prasowym klubu sportowego, Przemysławem Staniekiem, jednak obecnie ma wyłączony telefon. Nie udało nam się także na razie skontaktować ze Szpitalem Uniwersyteckim, aby potwierdzić pobyt Filipiaka w placówce. Rzeczniczka Comarchu, Łucja Burek, przekazała nam, że nie udzielają informacji w tej sprawie.

Policja o wypadku na placu zabaw w przedszkolu w Zabierzowie

Kim jest Janusz Filipiak?

Janusz Filipiak urodził się w 1952 roku w Bydgoszczy. Jest profesorem nauk technicznych oraz założycielem i prezesem zarządu spółki informatycznej Comarch. W 2004 roku Filipiak został prezesem zarządu sportowej spółki akcyjnej MKS Cracovia, tworzonej przez ten klub sportowy i miasto Kraków.

Piłkarze, którzy rozegrali najwięcej meczów w reprezentacji Polski. Znacie ich wszystkich?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE