Cracovia rozdaje zaproszenia na mecze! Przed nami „Ferie na Pasach”

i

Autor: Cracovia.pl

Cracovia rozdaje zaproszenia na mecze! Przed nami „Ferie na Pasach”

2023-01-26 9:26

Ferie zimowe w Małopolsce zbliżają się coraz większymi krokami. Uczniowie mogą liczyć na atrakcje w wielu miejscach i placówkach w Krakowie. O najmłodszych nie zapomina także Cracovia, która właśnie z okazji ferii przygotowała dla mieszkańców małą niespodziankę.

Jakie atrakcje przygotowała Cracovia?

Uczniowie z Małopolski tegoroczne ferie zimowe rozpoczną już 30 stycznia. Wolne od nauki potrwa do 12 lutego. Przez ten czas najmłodsi będą mogli skorzystać z licznych atrakcji, także tych sportowych.

Cracovia poinformowała, że już w poniedziałek, 30 stycznia rozpocznie się akcja „Ferie na Pasach”. Tego dnia, o godz. 19:00 piłkarze Cracovii rozegrają pierwszy mecz rundy wiosennej w Ekstraklasie. Na stadion im. Józefa Piłsudskiego przyjedzie Górnik Zabrze.

Z kolei we wtorek, 31 stycznia swój mecz rozegrają hokeiści. Krakowianie zmierzą się przy ul. Siedleckiego z GKS-em Tychy, gdzie powalczą o pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego.

Klubowa niespodzianka na ferie przygotowana jest z myślą o uczniach szkół podstawowych i średnich. Ci, którzy na jednym z meczów pojawią się w kasach biletowych lub Punktach Obsługi Kibiców z ważną legitymacją szkolną otrzymają zaproszenie na wybrane spotkanie.

To nie wszystko! Opiekunowie uczniów, którzy objęci są promocją zakupią wejściówkę na wspomniany mecz w cenie biletu ulgowego.

Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej Cracovii.

Akcja GOPR w Beskidzie Żywieckim. Szukali 60-latki, która... siedziała w domu!

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE