Zusje

i

Autor: Screen/Instagram/@zusjeofficial Zusje zamieszkała w Rosji. Powodem jest miłość

Celebryci

Zusje przeprowadziła się do Rosji. Wreszcie zdradziła powód

2024-03-27 12:45

Zusje od pewnego czasu udostępnia na Instagramie relacje z Rosji, gdzie obecnie mieszka. Celebrytka znana z polskich freak fightów odpowiedziała na pytania fanów dotyczących przeprowadzki na wschód. Oto, dlaczego postanowiła zostać mieszkanką Moskwy.

Kamila Smogulecka, znana dawniej jako Luxuria Astaroth, teraz posługująca się pseudonimem Zusje, wzbudzała emocje od momentu swojego debiutu w klipie Donatana "My Słowianie" w 2012 roku. Jej szybki wzrost popularności sprawił, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w Polsce - 3,2 mln followersów na Instagramie robi wrażenie! Jednakże, ostatnio fani zostali zaskoczeni wiadomością o jej przeprowadzce do Rosji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zusje na ściance z okazji premiery nowego randkowego show. Czy celebryci znajdą miłość życia?

KAMISZKA UDUSIŁA ZUSJE na FAME MMA 9

Dlaczego Zusje przeprowadziła się do Rosji?

Zaskakująca decyzja o przeniesieniu się do Rosji została ostatecznie wyjaśniona przez samą Zusje. Na stories wyznała, że za tą kontrowersyjną decyzją stoi miłość.

Miłość mnie skłoniła do wyjazdu... Miłość, miłość, miłość

- wyznała na Instagramie.

Fani zostali mocno zaskoczeni tą informacją, jednak Kamila tłumaczy, że ma zamiar pokazać światu "jak naprawdę jest w Rosji". W odpowiedzi na pytanie, czy uważa się za Rosjankę, celebrytka stanowczo odpowiedziała.

Trochę za mało czasu minęło, żebym uważała się za Rosjankę. Polką byłam, Polką jestem, Polką będę

- podkreśliła.

Decyzja Kamili o przeprowadzce nie tylko wywołała burzę w mediach społecznościowych, ale również wzbudziła wiele pytań dotyczących jej przyszłości i planów. Zusje jest gotowa na nowe wyzwania na rosyjskiej scenie. Od czasu do czasu pojawia się na ściankach pozując zagranicznym fotoreporterom.