Kamila Smogulecka Zusje

i

Autor: AKPA Zusje pozuje na ściance, podczas konferencji Celebs Go Dating

Zusje na ściance z okazji premiery nowego randkowego show. Czy celebryci znajdą miłość życia?

2022-11-15 14:48

Zusje, znana z teledysku Donata "My Słowianie", pojawiła się na ściance, podczas konferencji nowego formatu telewizji ESKA TV, który będzie przypominał Hotel Paradise i Love Island. Uwagę przykuła jej czarna stylizacja.

Kamila Smogulecka, znana dawniej jako Luxuria Astaroth, teraz posługuje się pseudonimem Zusje. Celebrytka, sławę zyskała w 2012 roku po udziale w klipie Donatana My Słownianie, gdzie wcieliła się postać pięknej Słowianki ubijającej masło. Sława spadła na nią nagle, a celebrytka postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. W 2014 roku wystąpiła w filmie Obietnica, debiutując na dużym ekranie. Zusje skorzystała również z propozycji wzięcia udziału w gali Fame MMA, gdzie stanęła do walki z Lil Masti, która niestety przegrała z kretesem. Teraz czas na nowy projekt i zupełnie inne emocje. Kamila weźmie udział w projekcie Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw stacji ESKA TV.

Gwiazdy idą na podryw

W poniedziałek 14 listopada 2022 odbyła się konferencja, na której pojawiło się kilku celebrytów: model Rafał Jonkisz, aktorka Monika Miller, była uczestniczka Love Island, czy wspomniana wcześniej Kamila Smogulecka, która zwróciła uwagę swoją oryginalną stylizacją. Czarne sportowe obuwie, połyskujące spodnie imitujące skórę, puchowy płaszczyk Prady i czarna chusta ściśle przylegająca do głowy.

Celebrytka została zaangażowana w projekt stacji ESKA TV Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw, w którym gwiazdy będą randkowały z osobami nie związanymi z show-biznesem. Wszystko odbędzie się pod czujnym okiem psychologów.

Kamila Smogulecka Zusje

i

Autor: AKPA Kamila Smogulecka Zusje na konferencji Celebs Go Dating. Gwiazdy idą na podryw
Sonda
Love Island czy Hotel Paradise? - który program wolisz?
SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061