Zosia Zborowska zdradziła, jak wygląda jej córka. Te zdjęcia mówią wszystko

2021-09-20 20:23 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Po urodzeniu dziecka Zofia Zborowska podjęła ważną decyzję, że nie będzie pokazywała twarzy córki w sieci. Gwiazda chce w ten sposób chronić jej prywatność i ustrzec przed potencjalnymi problemami. Nie zmienia to jednak faktu, że fanów wręcz zżera ciekawość w kwestii wyglądu małej. Teraz Zosia zaspokoiła w pewnym stopniu ich ciekawość.

Fani Zosi Zborowskiej towarzyszyli jej w sieci, odkąd gwiazda zdradziła, że spodziewa się dziecka. Influencerka jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie rozprawia się z mitami doskonałego życia gwiazd, czym leczy kompleksy wielu swoich wielbicielek. Również w przypadku jej ciąży celebrytka szczerze opowiadała nie tylko o tych przyjemnych chwilach, ale i swoich trudnościach. 

Jednego jednak Zosia Zborowska chroni teraz bardzo mocno - wizerunku swojego dziecka. Gwiazda nie epatuje w sieci zdjęciami małej Nadziei, a nawet, jeśli je publikuje, konsekwentnie zasłania jej twarz. Nic więc dziwnego, ze fani dopytują i proszą o jakiekolwiek zdjęcie z buzią dziewczynki. Udało się?

Shanguy - gwiazdy ESKA Live w szczerym wywiadzie

Tak wygląda córka Zofii Zborowskiej

W najnowszym poście Zosia Zborowska niespodziewanie zamieściła... swoje własne zdjęcia z okresu niemowlęcego. W ten sposób oznajmiła fanom, że... właśnie tak wygląda jej córka. 

Dla tych bardzo ciekawskich jak wyglada Nadzia - właśnie tak 😂 urodziłam swoją kopie, tylko oczy ma po @w_kracze 🙈

- napisała. 

Jesteście usatysfakcjonowani? :)

NAJNOWSZE