Sahar Tabar, sobowtór Angeliny Jolie

i

Autor: instagram.com / sahartabar_officialx

Zombie Angelina przyznaje: Nie jestem sobowtórem Jolie. Zdjęcia to efekty z komputera

2020-12-21 8:01

Kara więzienia dla Sahar Tabar wywołała wielkie oburzenie na całym świecie. Iranka, która na Instagramie udawała Zombie Angelinę, miała spędzić za kratkami aż 10 lat. Na szczęście "sobowtórkę" Angeliny Jolie udało się uwolnić wcześniej - dziewczyna wyszła na wolność po roku odsiadki. Zaraz po opuszczeniu murów więzienia Zombie Angelina udzieliła wywiadu.

O Sahar Tabar świat dowiedział się dzięki jej profilowi na Instagramie. Pochodząca z Iranu dziewczyna zrobiła w tym serwisie karierę dzięki publikacji serii zdjęć, na których upodobniła się do Angeliny Jolie. W każdym razie tak twierdziła...

W rzeczywistości zdjęcia "sobowtórki" znanej aktorki przypominały raczej charakteryzacje z tanich horrorów, przez co Sahar Tabar została nazwana "Zombie Angeliną".

>> Sobowtórka Angeliny Jolie skazana na 10 lat więzienia! Sahar Tabar błaga o pomoc

Sahar Tabar wyznaje prawdę

Mimo grubo przesadzonej charakteryzacji i wielu ponakładanych filtrów, wiele osób wierzyło, że Iranka naprawdę przeszła operacje plastyczne, żeby wyglądać, jak Angelina Jolie. W końcu prawda wyszła jednak na jaw. Tuż po wyjściu z więzienia Sahar Tabar oficjalnie przyznała, że jej zdjęcia "sobowtórki" Angeliny Jolie to tylko efekty uzyskane w komputerze.

W ubiegłym roku krótka kariera "Zombie Angeliny" zakończyła się za kratkami. Irańskie władze aresztowały dziewczynę, zarzucając jej m.in. namawianie do przemocy i bluźnierstwo. Sahar Tabar groziło 10 lat więzienia.

Na szczęście prawnikom udało się po roku doprowadzić do uwolnienia Iranki. Krótko po wyjściu na wolność Sahar Tabar udzieliła wywiadu. Opowiedziała w nim, że udawała Angelinę Jolie, żeby zyskać sławę.

Przyznała też, że wszystkie zdjęcia "Zombie Angeliny" powstały w komputerze.

Wszystko to, co widzieliście na moim Instagramie, to były efekty z komputera.

To o wiele łatwiejsze, niż zostanie aktorką...

- przyznała Sahar Tabar.

Chyba nie jesteście zaskoczeni? :)

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

A jeśli jesteście ciekawi, jak naprawdę wygląda "Zombie Angelina", obejrzyjcie wywiad z Sahar Tabar. Wideo znajdziecie poniżej.