Zofia Zborowska

i

Autor: AKPA Zofia Zborowska pokazała zdjęcia z Baby Shower

Gwiazdy

Zofia Zborwska pokazała zdjęcia z Baby Shower. Fani zachwyceni

2024-04-15 10:29

Zofia Zborowska i jej partner Andrzej Wrona niebawem po raz drugi zostaną rodzicami. Z tej okazji przyszła mama zorganizowała imprezę, na którym królowały przekąski w różowym kolorze. Nie zabrakło na niej znanych koleżanek. Aktorka, mimo zaawansowanej ciąży, prezentowała się zjawiskowo, na co zwrócili uwagę również internauci.

Zofia Zborowska pochodzi z aktorskiej rodziny. Jest córką aktora Wiktora Zborowskiego oraz Marii Winiarskiej. Zofia poszła w ślady znanych rodziców. Ukończyła studia na Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, a także studiowała na Instytucie Lee Strasberga w Los Angeles. Na swoim koncie ma udział w wielu produkcjach filmowych, udziela się także w dubbingu. Swój debiut na szklanym ekranie zaliczyła w 1998 roku. Wówczas zagrała małą Zosię, córeczkę Habera w filmie Janusza Majewskiego "Złoto Dezerterów".

Zosia Zborowska wspomina ciążę: "Musiałam zrezygnować z dwóch seriali, miałam czerniaka, było na mnie polowanie"

Zborowska w dzieciństwie uczyła się śpiewu, a jej zdolności wokalne mogliśmy podziwiać w czwartej edycji show Telewizji Polsat "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktorka w dzieciństwie była bardzo aktywna i trenowała wiele sportów, między innymi szermierkę, tenis, pływanie i golf, jest też potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu.

Zofia Zborowska spodziewa się drugiego dziecka

W 2019 roku Zofia Zborowska zawarła związek małżeński z siatkarzem Andrzejem Wroną. W 2021 roku para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko - córeczkę Nadzieję. Zofia Zborowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W listopadzie aktorka podzieliła się z obserwatorami także radosną nowiną o drugiej ciąży, pokazując czarno-białe zdjęcia USG. Zborowska chętnie dzieli się z internautami swoimi doświadczeniami związanymi z macierzyństwem i relacjonuje przebieg ciąży opowiadając zarówno o radościach i wyzwaniach kobiety w stanie błogosławionym.

Zborowska pokazała zdjęcia z Baby Shower. Zaprosiła znane koleżanki

Aktorka jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Zanim jednak na świecie powita swoją drugą córeczkę, postanowiła zorganizować imprezę, na którą zaprosiła również swoje znane koleżanki. Na zdjęciach, które umieściła na swoim Instagramie, widzimy promieniejącą aktorką w towarzystwie między innymi Aleksandry Żebrowskiej, Mai Bohosiewicz i Cioci Liestyle. Stół wręcz uginał się od przekąsek w różowym kolorze. Aktorka zaprezentowała się w obcisłej czarnej sukni, która podkreślała jej ciążowe krągłości, zarzucając na wierzch niebieską koszulę, do tego założyła modne w tym sezonie czarne balerinki.

Dziękuję Dziewczyny, że byłyście 🥹🤍 teraz mogę rodzić 😂 było pysznie i jak zwykle turbo śmiesznie 😁- napisała Zofia Zborowska.

Fani nie kryli zachwytu nad wyglądem przyszłej mamy:

Przepięknie❤️ nie moge sie napatrzec!

Mega Zosiu 🔥🔥🔥cieszę się, że tak „idzie” wszystko ❤️

Pięknie wyglądasz ❤️❤️❤️ - pisali internauci.

Zofia Zborowska żartobliwie dodała, że wygląd podczas imprezy zawdzięcza specjalistom, na co dzień jednak prezentuje się nieco inaczej.

P.S. do wszystkich w 9 miesiącu ciąży - JA TAK NIE WYGLĄDAM! To wszystko zasługa @patryknadolny 🙈😂🤪 - dodała.