Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka! Swoje urodziny świętowała w wyjątkowy sposób

2021-05-17 12:47 kp
Zofia Zborowska
Autor: WBF

Zofia Zborowska i jej mąż intensywnie przygotowują się do powitania na świecie ich pierwszego dziecka. Coraz bardziej zaokrąglony brzuszek aktorki sygnalizuje, że to przyjścia malucha na świat pozostało już naprawdę niewiele czasu. Jeszcze we dwoje przyszli rodzice świętowali 34. urodziny gwiazdy. Z tej okazji Zosia zdradziła fanom płeć dziecka!

Zofia Zborowska to jedna z polskich gwiazd, które już w najbliższym czasie powitają na świecie dziecko. Aktorka ogłosiła ciążę pod koniec marca, kiedy jej krągłości stały się tak widoczne, że trudno byłoby je ukryć. Od tamtego momentu Zosia od czasu dzieli się z fanami swoimi przeżyciami i publikuje zdjęcia z brzuszkiem. Po pięknym ujęciu z sesji ciążowej przyszedł czas na ogłoszenie płci dziecka. A to wszystko w dniu urodzin przyszłej mamy.

17 maja Zosia Zborowska skończyła 34 lata. Tego właśnie dnia aktorka pokazała na swoim Instagramie urocze zdjęcie z mężem i napisała kilka słów o tym, jak czuje się w roli przyszłej mamy. Fani zwrócili jednak uwagę przede wszystkim na tło fotki - tak, jak przypuszczali, nie jest ono przypadkowe!

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty

Zofia Zborowska zdradziła płeć dziecka

To są zdecydowanie najbardziej spokojne urodziny w moim dotychczasowym żywocie 🥳🙈❤️ jestem przeszczęśliwa, zakochana, kochana, zdrowa i dokładnie w tym miejscu w którym chciałabym teraz w życiu być 🥺🙌🏼 34 brzmi całkiem fajnie 😜 @w_kracze 😘💖💖🕸 Yup...różowe tło nie jest tłem przypadkowym 😋 🎀

- napisała Zosia Zborowska na Instagramie, tym samym zdradzając, że wraz z mężem spodziewa się córki.

Aktorka wykorzystała też post, by zwrócić uwagę na ważną dla siebie sprawę i poprzeć tych, którzy na co dzień nie mają takiej swobody w cieszeniu się swoimi uczuciami.

P.S. Właśnie się dowiedziałam, że dziś jest również Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii. Niech to kolorowe confetti ze zdjęcia symbolizuje moje poparcie dla całej społeczności LGBT 💖 LOVE IS LOVE Gajs 💁🏻‍♀️🥰

- czytamy.

Wygląda na to, że Zosia Zborowska cieszy się wielką sympatią w świecie showbiznesu, bo pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od jej znanych znajomych. Córki parze pogratulowali m.in. Joanna Koroniewska, Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Qczaj, Izabela Janachowska, Magda Mołek, Maffashion czy Beata Sadowska.

NAJNOWSZE