Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! "Żona Hłanita" i "mąż Anżej" pokazali zdjęcia

2019-08-13 20:43 nk
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Autor: www.instagram.com/zborowskazofia

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona dokonali niemożliwego - do końca utrzymali w tajemnicy przed mediami swój ślub! Para już po fakcie pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jest już małżeństwem! Pokazała też obrączki ślubne! Podczas ceremonii aktorka i siatkarz wyglądali przepięknie.

A to ci niespodzianka! Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem! Para, która zna się niespełna półtora roku, wzięła potajemny ślub!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona po ślubie

Aktorka i siatkarz zdołali do samego końca utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami, fanami, a nawet znajomymi! Dopiero po fakcie pochwalili się zdjęciem z obrączkami w mediach społecznościowych. Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wyglądali przepięknie!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona postawili na klasykę. Ona miała na sobie białą suknię z dużą ilością koronki i prostym dekoltem w serek. On był ubrany w czarny garnitur i białą koszulę. Para pokazała też równie klasyczne i skromne złote obrączki.

Sądząc po karteczkach z napisami "żona Hłanita" i "mąż Anżej", które Zosia pokazała na Insta Stories, wygląda na to, że wesele pary miało charakter wegetariański. Nie jest to zresztą zaskoczenie - aktorka od lat nie je mięsa i przekonuje do tego samego swoją rodzinę.

Można się było domyślić?

Krótko przed ślubem Zosia podzieliła się z fanami na Insta Stories swoimi zabiegami upiększającymi - aktorka była u fryzjera, który ratował jej blond fryzurę przed arwiącym działaniem fioletowego szamponu do włosów, a następnie wybrała się na endermologię. Już teraz wiemy, dlaczego gwiazda tak się przygotowywała.

Poza tym kilka dni temu Zborowska wybrała się z koleżankami na babski wypad za granicę. Dopiero teraz fani wydedukowali, że był to przedłużony wieczór panieński!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona: ślub po krótkiej znajomości

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poznali się wiosną 2018 roku na mazurach. On był tam na zgrupowaniu swojej drużyny, Onico Warszawa. We wrześniu zakochani byli razem na weselu w Trójmieście - właśnie wtedy pojawiły się plotki o związku aktorki i siatkarza. Już w grudniu Zosia i Andrzej potwierdzili oficjalnie, że są razem. Para zaręczyła się pod koniec maja 2019.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Taki wtorek 🤷🏼‍♀️ 🖤 #żona Post udostępniony przez I❤️mypolishlife (@zborowskazofia)
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - ślub
Autor: www.instagram.com/zborowskazofia
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona - ślub
Autor: www.instagram.com/zborowskazofia

Zobacz też:

NAJNOWSZE