Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła sobie RÓŻOWE WARKOCZYKI! "Bądź swoim własnym unicornem"

2019-08-13 15:02 nk
Małgorzata Rozenek-Majdan w warkoczykach
Autor: www.instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła sobie RÓŻOWE WARKOCZYKI! "Bądź swoim własnym unicornem"

Małgorzata Rozenek-Majdan lubi odważne stylizacje. Celebrytka chętnie zaskakuje swoich fanów fikuśnymi stylizacjami. I choć niektórzy zarzucają jej, że 41-letniej matce dwóch dorastających synów nie wypada robić pewnych rzeczy. Małgosia Rozenek-Majdan udowadnia jednak, że takie opinie ma w nosie. Gwiazda z roku na rok zdaje się być coraz młodsza. To zasługa nie tylko kompletnej zmiany stylu ubierania w stosunku do tego sprzed lat i zabiegów medycyny estetycznej, ale także z pewnością związku z Radkiem Majdanem, przy którym Perfekcyjna Pani Domu po prostu kwitnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan w różowych warkoczykach

Małgosia po raz kolejny zaskoczyła swoich fanów. Tym razem, z okazji wyjazdu do Sopotu na festiwal Top Of The Top, żona Radka Majdana zrobiła sobie... różowe warkoczyki!

Dzień dobry. przesłanie na dziś: Bądź swoim własnym unicornem. ewentualnie my little pony. kochani dziś zaczynamy Sopot Festiwal i trochę dałam się ponieść festiwalowej gorączce.

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan. Oczywiście tradycyjnie w komentarzach pojawiły się głosy, że celebrytce w tym wieku itd. nie wypada nosić różowych warkoczyków. Gwiazda TVN odniosła się do tych opinii w kolejnym poście.

Jedyne „nie wypada” które szanuje to, to z cytatu Milana Kundery „tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości”

- odpowiedziała na krytykę Rozenek-Majdan.

Zgadzacie się z nią?

My mamy podejrzenia co do tego, skąd Małgosia czerpała inspirację...

NAJNOWSZE