Jak Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nazwą córkę? To wyjątkowe imię po babci

2021-06-18 20:30 es
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona
Autor: WBF

Nie tak dawno temu dowiedzieliśmy się, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostaną rodzicami. Para przekazała te wiadomość w bardzo zabawny sposób. Czas leci, brzuszek rośnie, przyszła więc pora na wybór imienia. Okazuje się, że Zofia Zborowska i Andrzej Wrona mają już swój typ. Celebrytka wybrała je jeszcze w dzieciństwie. To wyjątkowe imię po jej babci. Jak brzmi?

Jeszcze do niedawna Zofia Zborowska i Andrzej Wrona praktycznie nie dzielili się z fanami swoim życiem prywatnym. Jednak wszystko się zmieniło, gdy brzuszek celebrytki zrobił się tak duży, że nie mozna było go dłużej ukrywać. W zabawnym wpisie para ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Niedawno Zofia Zborowska wyznała, że początki ciąży były bardzo trudne. Na szczęście wszystko się ułożyło! Dziecko zdrowo rośnie, a mama tryska zdrowiem.

A skoro wszystko zmierza ku szczęśliwemu rozwiązaniu, trzeba wybrać imię. Wiemy, jak Zofia Zborowska i Andrzej Wrona nazwą córkę!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali dla córki wyjątkowe imię

Okazuje się, że Andrzej Wrona niewiele miał do powiedzenia w kwestii wyboru imienia dla córki. Zofia Zborowska zaklepała je już w dzieciństwie. Para nazwie córkę Nadzieja.

Nadzieja ❤️🥺 tak miała na imię moja Babcia…Babcia Nadzia. Niesamowicie piekna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką. Zawsze chciałam tak nazwać córkę.

Pisała Zofia Zborowska.

Okazuje się, że jej siostra także chciała nazwać tak swoją córkę. Jednak to Zofia pierwsza je zaklepała.

@hannaneves za każdym razem jak rodziła swoje córeczki to przypominała mi, że ona nie nazwała swoich córek Nadzia bo ja sobie to zaklepałam jako małolata 😂 wiec jeśli będę miała kiedyś córkę to MUSZĘ JĄ TAK NAZWAĆ bo inaczej się na mnie wkurzy🙈😬

Gwiazda wyjaśniła także, że początkowo Nadzieja miała być chłopcem. Jednak i sama Zofia Zborowska była na początku Tadkiem - po dziadku Tadku, mężu babci Nadziei.

Jak Wam się podoba to imię?

Ostatnio wiele gwiazd zostaje mamami. Komu niedawno urodziło się dziecko?

NAJNOWSZE