Zoe Kravitz załatwiła ukochanemu stylistę. Channing Tatum nie urzekł jej stylem?

2021-09-17 12:22 AM
Zoe Kravitz, Channing Tatum
Autor: Backgrid/East News

Od jakiegoś czasu Zoe Kravitz i Channing Tatum są widywani w swoim towarzystwie. Oczywiście media sugerują romans. Oficjalnego potwierdzenia jednak nie ma, ale zdjęcia paparazzi mówią same za siebie. Wychodzi na to, że ich relacja robi się coraz poważniejsza. Aktorka podobno załatwiła ukochanemu stylistę! Czyżby szykowała się zmiana garderoby?

Do Channinga Tatuma wzdycha wiele kobiet na całym świecie. Przystojny aktor od lat ma rzeszę wiernych fanów i fanek, które z pewnością nie odmówiły by mu zaproszenia na randkę…

Dla niektórych Tatum to chodzący ideał, ale dla Zoe Kravitz do perfekcji chyba jeszcze trochę brakuje…

Jak czytamy na stronie Page Six, przed galą MET,  Zoe Kravitz podobno skontaktowała Chaanninga ze swoim stylistą, by ten zajął się jego garderobą. Czyżby sugerowała mu, że musi trochę dopracować swój styl?

Tak czy inaczej współpraca ze stylistą opłaciła się. Aktor zaprezentował się w smokingu od Donatelli Versace. Później na Instagramie podziękował za stylizacje i zaproszenie na event.

Oczywiście ich relacja wciąż jest niepotwierdzona. Bo choć media nie mają wątpliwości, że para jest razem, to na tegoroczną galę Met przyszli osobno, ale według informatorów na after party nie mogli od siebie oderwać ani wzroku ani rąk.

Myślicie, że już wkrótce się ujawnią?

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Kanye West chce zmienić nazwisko. Złożył już nawet stosowne dokumenty. Nowe nazwisko będzie brzmiało...
NAJNOWSZE