Marianna Schreiber miała ZANIŻANY WIEK? Żona ministra tłumaczy!

2021-09-17 11:38 mm
Top Model - Marianna Schreiber - ile ma lat?
Autor: TVN, youtube.com / TVN Fashion

Ile lat ma naprawdę Marianna Schreiber? Po emisji ostatniego odcinka Top Model z udziałem żony ministra w sieci pojawiły się pogłoski, że w programie zaniżono wiek uczestniczki. Czy to możliwe? Marianna Schreiber przerwała milczenie i skomentowała doniesienia. Zobaczcie, jak tłumaczy wątpliwości widzów.

Marianna Schreiber zakończyła już swoje występy w Top Model, ale kontrowersje wokół jej osoby wciąż nie milkną. Po emisji ostatniego odcinka z udziałem żony ministra pojawiły się pogłoski, że producenci show zaniżyli wiek Marianny Schreiber.

Ile lat ma naprawdę uczestniczka Top Model? Dlaczego widzowie sądzą, że jest starsza, niż podano na antenie TVN?

Marianna Schreiber komentuje sprawę wieku

Dwa dni po tym, jak Marianna Schreiber odpadła z Top Model, żona ministra odpowiadała na pytania fanów na swoim instagramowym profilu. Jedno z pytań dotyczyło jej wieku.

Czemu podczas odcinka pokazali zaniżony Pani wiek?

- pytał jeden z widzów Top Model (pisownia oryginalna).

Marianna Schreiber nie unikała odpowiedzi na pytanie, dlaczego w programie Top Model mogła wyglądać na starszą, niż 28 lat.

W programie moja skóra była spalona od słońca (między innymi przez leki, które przyspieszają reakcję skóry na słońce - mimo, że smarowałam się filtrem non stop). Jak wiemy opalenizna mocno postarza wygląd. Na szczęście już mi przeszło

- wyjaśniła żona ministra na swoich Insta Stories.

Marianna Schreiber komentuje sprawę swojego wieku
Autor: instagram.com / Marianna Schreiber
Sonda
Kibicowałeś Mariannie Schreiber w "Top Model"?
Marianna Schreiber pręży się nad morzem
NAJNOWSZE