Znany raper ranny po wybuchu pirotechnicznym na koncercie! Wideo mrozi krew w żyłach!

Lil Durk ranny podczas koncertu
Autor: screen z instagrama/@lildurk, canva

Ten występ Lil Durka należał do szalenie niebezpiecznych! Wszystko za sprawą pirotechniki, przez którą raper został ranny i wylądował w szpitalu. Raper zapamięta ten dzień na długo. Szczególnie, że ze względu na zdrowie postanowił zrobić sobie przerwę od koncertów..

Lil Durk został ranny i trafił do szpitala. Raper stanął na scenie legendarnego festiwalu Lollapalooza. W wydarzeniu wzięły też udział takie gwiazdy jak: Dua Lipa, J. Cole, Metallica, Green Day, Kygo i ponad 150 innych artystów. Lollapalooza, to jeden z największych amerykańskich festiwali muzycznych. Ideą wydarzenia jest zaprezentowanie na jednej imprezie wykonawców prezentujących odmienne style muzyczne jak: rock alternatywny, indie rock, rap, punk rock. Koncert Lil Durka był punktem imprezy, na który czekały dziesiątki tysięcy osób. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.. Podczas występu Lil Durk został poważnie ranny.

Dramat na koncercie popularnego zespołu. Dwóch członków w ciężkim stanie w szpitalu

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Lil Durk ranny podczas koncertu

Raper zrezygnował z aktywności muzycznej, którą miał zaplanowaną na najbliższe dni i postanowił odpocząć. Wszystko przez to, że w trakcie koncertu Lil Durka środki pirotechniczne wybuchły mu prosto w twarz! Efekty specjalne otumaniły go do tego stopnia, że musiał na chwilę przerwać swój występ. Raper postanowił dokończyć koncert tylko ze względu na fanów, którzy zakupili wcześniej bilety. Zaraz po występie Lil Durk trafił do szpitala. Następnie wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że najbardziej ucierpiało jego lewe oko. Postanowił tez poinformować fanów o tym, że ze względu na zdrowie robi sobie krótka przerwę..

Tragedia na koncercie znanego rapera. Nie żyje osiem osób!

Z powodu incydentu, który wydarzył się na scenie w Lollapalooza w Chicago, zrobię sobie przerwę i skupię się na swoim zdrowiu. Wczorajszy występ dokończyłem specjalnie dla swoich fanów. Doceniam was wszystkich

NAJNOWSZE