Wersow i Friz

i

Autor: AKPA / Screen/Instagram/@wersow Wersow i Friz poznali płeć dziecka

Znamy płeć dziecka Wersow i Friza. Zdradzili to podczas imprezy i pokazali wideo

2023-03-08 10:22

Wersow i Friz już niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Właśnie zorganizowali wydarzenie o nazwie "Gender Reveal Party", na które zaprosili swoich najbliższych. Gdy wystrzelono kolorowe race z konfetti, okazało się jakiej płci jest maleństwo.

Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, dobrze znani internautom jako Wersow i Friz długo zwlekali, aby podzielić się z fanami wspaniałą nowiną, jaką jest ciąża Wersow. Influencerka zrobiła to w nietypowy sposób - za pośrednictwem teledysku, który można obejrzeć na YouTubie. Utwór nosi tytuł "Ten jeden moment" i doczekał się już ponad 5 milionów wyświetleń! Od tamtej pory chętnie publikuje na Instagramie zdjęcia z sesji ciążowej i opowiada obserwatorom o przygotowaniach do nowej roli.

Wersow i Friz poznali płeć dziecka! Zdradzają to na filmiku

Wersow i Friz po badaniu USG określającym płeć dziecka nie chcieli wiedzieć, jaka jest płeć dziecka. Postanowili dowiedzieć się tego wspólnie ze swoimi najbliższymi. W tym celu zorganizowali "Gender Reveal Party", która zyskuje w Polsce coraz większą popularność. Asystentka Wersow, która poznała płeć maleństwa wcześniej, przygotowała race z konfetti w odpowiednim kolorze, a podczas imprezy, goście wystrzelili je w powietrze. Na nagraniu widzimy pokój wypełniający się różowym kolorem. To oznacza, że Weronika i Karol będą mieli córeczkę!

Shake Your Eska #29 | Jak stworzyć własny trend?
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE