Wersow i Friz

i

Autor: AKPA / Screen/YouTube/@Wersow Wersow zrobiła niespodziankę Frizowi

Wersow przygotowała Frizowi GIGANTYCZNĄ niespodziankę. Tak romantycznie jeszcze nie było

2022-10-18 16:46

Wersow przygotowała OGROMNĄ niespodziankę dla swojego ukochanego. Kiedy Friz wszedł do domu, jego oczom ukazało się prawdziwe dzieło sztuki. Ta niespodzianka robi naprawdę WIELKIE wrażenie.

Wersow i Friz to jedna z najbardziej lubianych par spośród internetowych celebrytów, których życie zachwyca młodych użytkowników popularnego serwisu. Wersow i Friz to już marka sama w sobie, a wspólnymi siłami osiągają wiele w wirtualnym biznesie. Między innymi publikują filmy, które oglądają tysiące, a nawet miliony użytkowników.

Romantyczna niespodzianka od Wersow zrobiła na Frizie ogromne wrażenie

Wersow właśnie opublikowała na swoim kanale filmik, w którym prezentuje widzom niebotycznie wielką niespodziankę, którą przygotowała dla swojego ukochanego. Jej rozmiar robi piorunujące wrażenie, a to, co prezentuje, sprawia, że można się rozpłynąć z zachwytu.

Kiedy Friz przekroczył próg domu, wiedział już, że szykuje się jakaś, grubsza akcja. Wersow poprosiła go, aby zamknął oczy i podszedł do schodów. Na znak Weroniki, odwrócił się, a jego oczom ukazał się kilkumetrowy obraz. Ich znajoma wykonała go na specjalne zamówienie, a przedstawia on Friza, który całuje Wersow. Całą powierzchnię zajmują wyłącznie ich twarze.

Wersow i Friz postanowili zawiesić go na półpiętrze, gdzie znajduje się wysoka przestrzeń, łącząca dwa piętra. Sami zobaczcie, jak imponująco wygląda to dzieło sztuki.

DUBIEL vs TROMBA [FAME MMA 16] | ESKA XD - Radio Eska #59
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE