Kasia Wilk

i

Autor: AKPA Nowa uczestniczna 17. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Znamy nową uczestniczkę Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jej hit sprzed lat nuciła cała Polska

2022-06-29 14:14

Producenci programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo powoli odkrywają karty. Kilka dni temu zdradzili pierwszego uczestnika show, którym jest polski Elvis Presley - Michał Milowicz. Teraz przyszedł czas na kolejną gwiazdę. W "skórę" znanych muzyków przyjdzie się wcielić Kasi Wilk.

Kasia Wilka to wokalistka, która muzyczne kroki stawiała pod koniec lat 90. Wówczas jeździła po świecie koncertując z żeńskim sekstetem, wykonując muzykę gospel. Największą rozpoznawalność osiągnęła w 2005 roku, kiedy wraz zespołem KTO TO pojawiła się w Konkursie Debiutów w Opolu wykonując piosenkę "Gdy minie sen".

Kasia Wilk zasili szeregi programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wielu słuchaczy z pewnością kojarzy również współpracę Kasi Wilk z raperem Mezo, z którym wydała singiel "Sacrum", a na samą myśl o tym tytule, w głowach wielu Polaków z pewnością pojawia się melodia popularnego numeru, którego refren rozpoczyna się od słów: "Chcę do jedynego miejsca na ziemi, gdzie problemy przestają mieć znaczenie..."

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znamy pierwszego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uwielbialiśmy go w filmie Chłopaki nie płaczą

Po wspaniałym przyjęciu tego kawałka przez fanów, powstał również kolejny numer tej pary zatytułowany "Mamy siebie". W kolejnych latach Kasia Wilk wydała dwa solowe albumy: Unisono (2008) oraz Drugi raz (2011), a później słuch o artystce zaginął. Jednak teraz będzie miała okazję przypomnieć się fanom, ponieważ została zaproszona do udziału w uwielbianym przez Polaków programie - Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie wcieli się - nie tylko wokalnie, ale również fizycznie - w rolę światowych i polskich gwiazd muzyki. Już niedługo widzowie będą mieli okazję zobaczyć spektakularne metamorfozy polskich artystów.

Sonda
Czy będziesz oglądać nową edycję Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Danzel zwycięzcą 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"!