Michał Milowicz

i

Autor: AKPA Aktor z filmu Chłopaki nie płaczą wystąpi w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Znamy pierwszego uczestnika Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Uwielbialiśmy go w filmie Chłopaki nie płaczą

2022-06-23 10:22

Już jesienią zobaczymy nowy sezon programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeden z portali podał, który z polskich artystów zasili szeregi muzycznego show. Będzie to postać bardzo dobrze znana polskiej publiczności, a wszyscy mogą go kojarzyć z kultowego filmu "Chłopaki nie płaczą".

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo doczekał się już 16. sezonów. W nowej odsłonie na pewno nie zabraknie znanych i lubianych postaci ze świata show-biznesu. Serwis pomponik.pl ustalił kto będzie jednym z uczestników nowej edycji. To Michał Milowicz - aktor i wokalista zwany również "Polskim Elvisem".

Michał Milowicz w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Michał Milowicz od dziecka kochał występy sceniczne. Jego talent wokalny został odkryty już w szkole podstawowej, kiedy udzielał się w kółku wokalno-muzycznym, a także śpiewał w kościelnym chórze. Jego najbliższa rodzina od zawsze była zafascynowana twórczością Elvisa Presleya i fanem musicalu Greace z Johnem Travoltą, więc również młody Michał przesiąkł miłością do króla rock'and'rolla.

Po szkole średniej Milowicz rozpoczął naukę na Akademii Wychowania Fizycznego, lecz kiedy jego tata natknął się na ogłoszenie o castingu do musicalu Janusza Józefowicza, Michał Milowicz postanowił spróbować swoich sił. Niestety nie udało mu się przejść eliminacji. Jakiś czas później szczęście się do niego uśmiechnęło. W 1991 roku zagrał w musicalu Metro, a grupa teatralna zawędrowała ze swoim przedstawieniem aż na Broadway. Wkrótce spełniło się również jego marzenie z dzieciństwa i w latach 1995-2001 wcielał się w postać Elvisa na deskach Teatru Studia Buffo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z gwiazdami 2022 - Krzysztof Rutkowski uczestnikiem nowej edycji? Wiadomo, ile ma dostać za udział!

Równolegle z karierą teatralną kwitła jego kariera filmowa. Większość osób kojarzy Michała Milowicza z roli Bolca w "Chłopaki nie płaczą" (1999), czy Brylanta w "Poranku kojota" (2001) - oba w reżyserii Olafa Lubaszenki.

Aktor i muzyk cieszy się ogromną sympatią wśród polskiej publiczności, głównie ze względu na swoją komediową naturę. Teraz fani Milowicza zobaczą go w popularnej produkcji telewizyjnej Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której liczy się nie tylko kunszt wokalny, ale również umiejętności aktorskie, a nawet taneczne. Jesteście ciekawi jak polska gwiazda wypadnie w muzycznym show?

Sonda
Jaki jest twój ulubiony film z Michałem Milowiczem?
#Goraca20 Radia ESKA – Numer 1. notowania z 17.06.2022

"Chłopaki nie płaczą" to świetna polska komedia. Jeśli lubisz dobry humor, koniecznie posłuchaj najnowszych odcinków WKRĘTARKI!

Listen to "York" on Spreaker.