Złote Globy 2021: gwiazdy na gali! Salma Hayek, Margot Robbie i inni

2021-03-01 8:16 kp

Choć pandemia koronawirusa nie zniszczyła, to jednak całkowicie zmieniła jedną z najważniejszych gali filmowych roku - Złote Globy 2021. W Beverly Hilton Hotel w Los Angeles co roku zbierały się tłumy gwiazd, tym razem jednak reprezentacja artystów była wyjątkowo skromna, bo większość wzięła udział w ceremonii online. Zobaczcie zdjęcia, jak to wyglądało!

W Los Angeles odbyła się 78. gala rozdania Złotych Globów. Z powodu pandemii ceremonia nie przypominała tych poprzednich, jednak do widoku opustoszałych miejsc dla publiczności i gwiazd łączących się online zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Na Złotych Globach 2021 część gwiazd, które wręczały statuetki, pojawiła się jednak osobiście.

I tak na czerwonym wydanie gali mogliśmy podziwiać elegancką jak zawsze Salmę Hayek czy piękną Margot Robbie. Na scenie Złotych Globów 2021 pojawili się m.in. Michael Douglas i Catherine Zeta-Jones, Laura Dern czy Joaquin Phoenix. Artyści, którzy odbierali statuetki, najczęściej pojawiali się na wielkim ekranie znajdującym się na scenie.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Złote Globy 2021 - zdjęcia

Statuetki Złotych Globów 2021 odebrali m.in. Sacha Baron Cohen za Kolejny film o Boracie czy Rosamund Pike za rolę w O wszystko zadbam. Nagroda pośmiertnie trafiła też do Chadwicka Bosemana, który zagrał w filmie Ma Rainey: Matka bluesa. W kategoriach serialowych triumfował The Crown, który zgarnął nagrodę dla najlepszego serialu, a za swoje role nagrodzeni zostali Emma Corrin, Josh O’Connor i Gillian Anderson. Statuetkę odebrał też serial Gambit królowej i wcielająca się w nim w główną rolę Anya-Taylor Joy. Za całokształt twóczości nagrodzona została Jane Fonda.

Zobaczcie zdjęcia ze Złotych Globów 2021! Macie nadzieję, że w przyszłym roku gala odbędzie się w tradycyjnej formie?

NAJNOWSZE