Kate Middleton i książę William

i

Autor: Jonathan Buckmaster-Express/POOL supplied by Splash News / Splas

Książę William ma problem z alkoholem? Kate podobno jest przerażona! Ile w tym prawdy?

2021-02-28 15:00

Te doniesienia są niepokojące! Brytyjscy dziennikarze informują, że książę William coraz częściej sięga po alkohol. Ma sobie w ten sposób radzić z otaczającą go, trudną rzeczywistością. Mówi się również, że Kate jest przerażona. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Tą informacją wielu z Was może być zaskoczonych. Nie ukrywamy, my też jesteśmy. Książę William i księżna Kate wyglądają bowiem na bardzo szczęśliwe małżeństwo bez problemów. Okazuje się jednak, że to tylko pozory. Brytyjscy dziennikarze informują bowiem, że książę William po raz kolejny jest “na krawędzi wytrzymałości”. Podobno nie radzi on sobie najlepiej z codziennymi problemami. Ma on bowiem naprawdę sporo pracy. To między innymi przez odejście z rodziny królewskiej jego brata z żoną, czyli Harry’ego z Meghan. Ci obecnie przebywają w Stanach Zjednoczonych, gdzie wiodą beztroskie życie. Tymczasem sytuacja w rodzinie Williama jest coraz gorsza… Tak przynajmniej twierdzą dziennikarze. 

Te gwiazdy siedziały w więzieniu | ESKA XD - Hotplota #17

Książe William ma problemy z alkoholem? 

Brytyjscy dziennikarze donoszą, że książę William źle się czuje z tym, że obarczany jest kolejnymi obowiązkami. Ma to związek z tym, że królowa Elżbieta II, ze względu na panującą pandemię, jest odsunięta od sporej części obowiązków. 

William zmaga się z dużą ilością złości i bólu. Odczuwa ciągły niepokój. Tylko alkohol jest w stanie go ukoić, więc pije coraz więcej 

mówi informator magazynu Globe. Sytuacją ma być zaniepokojona przede wszystkim Kate. Podobno przez to dodatkowo schudła. Te informacje to póki co tylko dziennikarskie doniesienia. Jeżeli jednak są prawdziwe, to naprawdę niepokojące… 

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?