Zendaya to nowa ikona mody? Te stylizacje zapierają dech w piersiach

2021-07-31 16:16 es

Zendaya to jedna z tych aktorek, których karierę po prostu trzeba śledzić. Ta dziewczyna daleko zajdzie! Ba! Już to zrobiła... Ma na koncie nie tylko sporo ról, ale także ważne kampanie reklamowe i okładki najważniejszych magazynów. Nierozerwalnie jest związana ze światem mody. Spójrzcie tylko na jej Instagram. To prawdziwa kopalnia inspiracji!

Zendaya to jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Ma zaledwie 24 lata i świat u stóp! Jej kariera zaczęła się od produkcji Disneya. Sławę przyniósł jej serial "Taniec rządzi", w którym występowała razem z Bellą Thorne. Później Zendaya zagrała m.in. w Królu rozrywki czy serii filmów o Spider Manie.

Jednak najgłośniejsza produkcja, w której wystąpiła Zendaya to serial Euforia. Obsypana nagrodami produkcja pokazuje losy uzależnionej nastolatki - Rue. Wcielając się w tak trudną i skomplikowaną postać, Zendaya udowodniła, że jest gotowa na nowe, poważne wyzwania.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Poza pracą na planie Zendaya jest także związana ze światem mody. Zachwyca w kampaniach dla Valentino czy Lancôme. Pozowała także w najważniejszych magazynach takich jak Tenn Vogue, Elle czy In Style.

Efekty niektórych współprac można znaleźć na Instagramie gwiazd. Zendaya to prawdziwa ikona mody! Sami zobaczcie:

Zobacz też:

NAJNOWSZE