Zendaya zmieniła fryzurę! W warkoczykach wygląda zniewalająco

2021-07-26 21:53 es
Zendaya
Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Fani serialu Euforia niecierpliwie czekają na drugi sezon. Grająca tam główną rolę Zendaya od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy, pokazując na Instagramie ujęcia z planu. Tym razem opublikowała jednak swoje selfie. Ale jakie! Zendaya zmieniła fryzurę i wygląda zniewalająco. Warkoczyki doskonale podkreślają jej urodę. Sami zobaczcie!

Zendaya zrobiła międzynarodową karierę w bardzo młodym wieku. Na szerokie wody wypłynęła dzięki produkcji Disneya. W Taniec Rządzi występowała razem z Bella Thorne. Dziś Zendaya kojarzy się wszystkim głównie z hitowym serialem HBO - Euforia. Tam Zendaya wciela się w uzależnioną nastolatkę.

Właśnie trwają pracę nad drugim sezonem! Zendaya od czasu do czasu pokazuje na swoim stories ujęcia z drugiego sezonu Euforii. Tym razem jednak opublikowała swoje selfie.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Zendaya zachwyca w warkoczykach

Gwiazda postanowiła podkreślić swoją urodę. W nowej fryzurze Zendaya wygląda po prostu zniewalająco. Warkoczyki i jej cera to idealne połączenie!

To zaskakujące, że Zendaya znalazła chwilę czasu na fryzjera. Niedawno aktorka opowiadała, że praca nad drugim sezonem Euforii to prawdziwe wyzwanie.

To trudny sezon, jesteśmy w połowie. Zeszłej nocy kręciliśmy, około 2.30 w nocy. Kręcenie było intensywne. I jest to bardzo osobiste, nie tylko dla nas i wszystkich ludzi, którzy nad nim pracują, ale także dla innych ludzi, którzy byli w stanie tak głęboko odnieść się do bohaterów lub zobaczyć swoje doświadczenia odzwierciedlone w Rue.

Mówiła Zendaya w wywiadzie dla Teen Vogue.

Czekacie na drugi sezon Euforii?

Zendaya
Autor: instagram.com/zendaya/
NAJNOWSZE