Zendaya jak Beyonce! Aktorka wystąpiła na BET Awards 2021 w sukni Queen Bey

2021-06-28 7:54 kp
Zendaya
Autor: Bennett Raglin/Getty AFP/East News

Beyonce jest dziś prawdziwą legendą muzyki, a początki jej kariery inspirują koleżanki z branży. Również kreacje artystki stają się powoli kultowe, co udowodniła w weekend Zendaya. Młoda aktorka wystąpiła na gali BET Awards 2021 niemal w identycznej sukni jak ta, w jakiej w 2003 roku na gali pojawiła się Beyonce. Udana kopia?

W niedzielny wieczór w Los Angeles odbyła się gala BET Awards 2021. Jednym z najbardziej zaskakujących występów wieczoru było pojawienie się Cardi B z bardzo dużym, ciążowym brzuszkiem, która w ten sposób ogłosiła, że spodziewa się drugiego dziecka. O to, by na imprezie nie było nudno, zadbała też Zendaya, która swoją kreacją postanowiła oddać hołd Beyonce.

Dokładnie w 2003 roku gala BET Awards należała do Beyonce. To właśnie wtedy, w dniu wydania jej debiutanckiej solowej płyty Dangerously in Love, Beyonce pojawiła się na gali, by ze swoim ówczesnym chłopakiem Jayem-Z wykonać na scenie singiel Crazy In Love. Dziś kawałek to jeden z największych hitów Beyonce i prawdziwa ikona tamtych lat w muzyce. I dokładnie tę sukienkę, w której wtedy wystąpiła Beyonce, teraz skopiowała Zendaya!

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Zendaya jak Beyonce

Chodzi o fioletową sukienkę Versace z 2003 roku z głębokim dekoltem. Pamiętacie?

Zendaya pojawiła się na BET Awards 2021 w dłuższej wersji kreacji. Aktorka pochwaliła się swoją inspiracją na Instagramie, podpisując zdjęcia w sukni krótko:

Crazy In Love

Co ciekawe, w poszukiwaniu oryginalnych kreacji na gale gwiazdy coraz częściej sięgają do starych kolekcji znanych projektantów. W 2019 roku ogromne wrażenie na fanach zrobiła Gwyneth Paltrow, która na galę Emmy założyła wtedy sukienkę z... 1963 roku.

Jak Wam się podoba w kreacji Beyonce sprzed lat?

NAJNOWSZE