Zendaya

i

Autor: Johns PKI / SplashNews.com/East News

Euforia sezon drugi: Zendaya pokazała ujęcia z planu. Ekipa już działa!

2021-05-05 20:20

Serial Euforia bardzo szybko okazał się hitem. Zdobył wiele nagród i zapewnił popularność członkom obsady. Główną rolę gra tam Zendaya. Wciela się w uzależnioną od narkotyków Rue Bennett. Widzowie, którzy pokochali jej postać, z pewnością ucieszą się na wieść, że ekipa wróciła na plan. Euforia 2 zaczyna być rzeczywistością!

Serial Euforia z miejsca okazał się hitem. Główną bohaterką jest Rue Bennett (Zendaya), która poznaje nowo przybyła do miastaJules Vaughn (Hunter Schafer). Bohaterowie serialu mierzą się z uzależnieniami, złamanymi sercami i przemocą.

Pierwszy sezon wyszedł w 2019 roku i zostawił fanów ze sporym niedosytem. Widzowie serialu Euforia z pewnością ucieszą się, że ekipa już pracuje nad sezonem drugim.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Zendaya pokazuje ujęcia z produkcji serialu Euforia

Euforia sprawiła, że Zendaya wypłynęła na nowe wody. Jej kariera stanowczo skręciła w aktorstwo. Niedawno doceniono ja statuetką Emmy.

Zmotywowana do działania Zendaya zabrała fanów na plan drugiego sezonu. Gwiazda podzieliła się zdjęciami swoich współpracowników. Na fotkach widzimy Angusa Cloudema, który gra Fezco oraz oświetleniowca, Danny'ego Durra.

Zendaya nie kryła wzruszenia, pisząc na stories, że "tęskniła za tymi dzieciakami".

Euforia sezon drugi to wyczekiwana przez wielu widzów premiera. Na razie jednak nie znamy szczegółów. Można wnioskować, że skoro ruszyły zdjęcia, to uda się wypuścić nowe odcinki Euforii jeszcze przed końcem roku.

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...
Euforia sezon 2

i

Autor: instagram.com/zendaya/
Euforia sezon 2

i

Autor: instagram.com/zendaya/