Zendaya i Storm Reid

i

Autor: Invision/Invision/East News

Euforia: Zendaya i Storm Reid to siostry też poza ekranem! Zobacz urocze WIDEO

2021-04-23 22:03

Zendaya i Storm Reid zdobyły serca widzów serialu Euforia. Ich siostrzan relacja była tam naprawdę piękna. Okazuje się, że poza ekranem dziewczyny także są siostrami. Można to była zauważyć podczas gali Essence Black Women. Storm Reid wygłosiła wzruszającą przemowę, a Zendaya dosłownie ocierała jej łzy. Aż miło popatrzeć na takie relacje w show-biznesie!

Widzowie HBO dobrze znają duet Zendaya i Storm Reid. To gwiazdy serialu Euforia, gdzie grały siostry - Rue oraz Gię. Okazuje się, że Zendaya jest, straszą siostrą, także poza ekranem.

Mogliśmy to zobaczyć na uroczym wideo z gali Essence Black Women, która odbyła się w Hollywood w czwartek.

Na czerwonym dywanie Zendaya i Storm Reid miały wzruszający moment!

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Zendaya i Storm Reid: siostry nie tylko na ekranie

Każdy, kto widział serial Euforia, wie, że Zendaya i Storm Reid to wspaniałe serialowe siostry. Teraz wszyscy dowiedzieliśmy się, że wiele je łączy także poza produkcją.

Dziękuję za ciągłą - jak mówię, przez cały czas - inspirację. W moim życiu pojawiło się mnóstwo ludzi…

Storm Reid zaczęła swoją przemowę do "starszej siostry". Niestety wzruszenie był o tak wielkie, że zaczęła płakać. Zendaya ją przytuliła i zaczęła ocierać łzy.

Jest wielu ludzi, którzy pojawili się w moim życiu, mówili:„ O tak, jestem tu, aby cię wspierać”. Ale byłaś jedną z tych osób, które się tego trzymały. Dziękuję za to.

Z trudem dokończyła Storm Reid.

Zendaya odwdzięczyła się miłym słowem:

Jesteś moją młodszą siostrą. Spotkałyśmy się… prawda? Nasz pierwszy raz u Bena i Jerry'ego, kiedy była taka malutka. A teraz jesteśmy tutaj, jesteśmy siostrami z prawdziwego życia, wierzę w to.

Na taką przyjaźń pięknie się patrzy!

Gwiazdy, które są ze sobą spokrewnione

Pytanie 1 z 6
Potomkiniami króla Edwarda I są...