Zazdrosna Nicki Minaj do tancerek na pokazie mody: „K**wa, lepiej odejdź”. Tak chroniła męża

2020-02-13 12:18 AM
Nicki Minaj
Autor: Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER

Nicki Minaj wielokrotnie udowadniała, że z nią lepiej nie zadzierać. Przekonała się o tym już Cardi B, a ostatnio tancerki z pokazu mody Marca Jacobsa. Raperka dała im dosadnie do zrozumienia, że Kenneth Petty z którym obecna była podczas wydarzenia jest tylko jej!

Nicki Minaj to naprawdę ostra babka. W środę 12 lutego wzięła ona udział w pokazie Marca Jacobsa, towarzyszył jej mąż Kenneth Petty. By uatrakcyjnić wydarzenie organizatorzy wynajęli tancerki. Pech chciał, że kilka z nich znalazły się zbyt blisko męża Nicki, zachęcając by zatańczył z nimi. Gwiazda rapu na zmianę śmiała się i wykrzykiwała w stronę tańczących dziewczyn, dosadnie mówiąc, że mają zostawić Kennetha w spokoju.

Gdy jedna z tancerek podeszła do stolika przy którym siedzieli Minaj i Petty, raperka natychmiast zareagowała krzycząc w jej stronę:

„Lepiej uciekaj od mojego człowieka!”. – krzyczała po czym wybuchała głośnym śmiechem.

Tancerki jednak za nic mieli uwagi Nicki. Mimo wielu ostrzeżeń podchodzili do stolika. Podczas drugiego ostrzeżenia, raperka już nie była taka łagodna:

„K**wa, lepiej stąd odejdź. Wiem, że masowałaś plecy mojego męża”. – mówiła, prawdopodobnie żartując.

Nicki Minaj nie udało się jednak skutecznie odpędzić od męża tancerek. Mimo wielu ostrzeżeń były one nim bardzo zainteresowane. Internauci są przekonani, że były to żarty ze strony Nicki, ale kto wie, może raperka po pokazie policzyła się z tancerkami na osobności…

 

Wyświetl ten post na Instagramie.
#Zaddy #MarcJacobs #NYFW Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)
NAJNOWSZE