Miley Cyrus na wybiegu Marca Jacobsa! Przyćmiła siostry Hadid? [WIDEO]

2020-02-13 8:48 kp
Pokaz Marca Jacobsa z Miley Cyrus
Autor: Slaven Vlasic/Getty AFP/East News; Jamie McCarthy/Getty AFP/East News

Na co dzień przyzwyczajona do scen muzycznych, podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku Miley Cyrus miała okazję do występu w zupełnie innej roli. Wokalistka pojawiła się na wybiegu podczas pokazu Marca Jacobsa u boku takich sław branży jak Gigi i Bella Hadid czy Kaia Gerber. Po jej minie widać, że do zadania podeszła bardzo poważnie!

Miley Cyrus przez wielu swoich fanów od lat uważana jest za ikonę mody. Gwiazda nigdy nie unikała odważnych i kontrowersyjnych kreacji, by przypomnieć tylko czasy jej występów z płyta Bangerz. Dziś Miley nie biega już po scenie (na szczęście) ze sztucznymi genitaliami, co z pewnością poprawnie wpłynęło na jej kontakty z największymi projektantami świata ;)

Jednym z ulubieńców Miley Cyrus od dawna jest Marc Jacobs. Dlatego też, gdy wokalistka otrzymała zaproszenie na jego najnowszy pokaz podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku w oryginalnej roli, nie mogła odmówić. Miley wystąpiła na wybiegu!

Miley Cyrus na wybiegu Marca Jacobsa

Miley Cyrus wystąpiła jako modelka podczas pokazu Jesień/Zima 2020. Wokalistka przeszła po wybiegu ubrana w proste czarne spodnie, czarny krótki t-shirt i skórzane rękawiczki. I choć jej stylizacja nie była może tak wyszukana jak te, w których na wybiegu zaprezentowały się Gigi Hadid, Bella Hadid i Kaia Gerber, Miley i tak zrobiła świetne wrażenie. Zobaczcie sami, jaka była poważna!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Included @marcjacobs 🖤 Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

Chcielibyście częściej oglądać ją w tej roli?

Miley Cyrus
Autor: Slaven Vlasic/Getty AFP/East News
Miley Cyrus
Autor: Dimitrios Kambouris/Getty AFP/East News
NAJNOWSZE