Zayn Malik vs Jake Paul. Gigi Hadid staje w obronie chłopaka. "Masz żałosne groupies!"

2020-02-24 6:20 mw
Zayn Malik, Gigi Hadid, Jake Paul
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News, Retna/Photoshot/REPORTER

Zayn Malik i Jake Paul na wojennej ścieżce. Były członek One Direction pokłócił się ze znanym youtuberem. Niespodziewanie w ich sprzeczkę wtrąciła się dziewczyna Zayna, Gigi Hadid. Modelka nie przebierała w słowach - Gigi Hadid w ostrym komentarzu skrytykowała youtubera wyśmiewając przy okazji jego ekipę oraz fanów. Będzie ciąg dalszy?

Jake Paul, dawna gwiazda Vine, a dziś znany youtuber, prywatnie brat jeszcze bardziej znanego youtubera, Logana Paula, ostro pokłócił się z Zaynem Malikiem. W obronie piosenkarza stanęła jego dziewczyna, Gigi Hadid.

Modelka mocno skrytykowała Jake'a Paula na Twitterze, wyśmiewając przy okazji jego przyjaciół oraz fanów.

W miniony weekend Jake Paul pojawił się w Las Vegas na gali bokserskiej, gdzie gwoździem programu był pojedynek Deontay Wilder vs Tyson Fury II. 

Bojowa atmosfera najwyraźniej udzieliła się youtuberowi. Krótko po gali Jake Paul napisał tweet, który mocno zdenerwował Gigi Hadid. Nic dziwnego - youtuber zaatakował w nim jej chłopaka.

 GIGI HADID W BOJOWYM NASTROJU

Z tweeta youtubera wynika, że Zayn i Jake Paul spotkali się w hotelu, ale chyba nie przypadli sobie do gustu.

Co dokładnie zaszło między tymi dwoma?

Krótko po gali bokserskiej Jake Paul napisał na Twitterze:

Prawie musiałem sklepać zane'a z 1 direction, ponieważ jest małym facetem i w zasadzie kazał mi spie***lać bez powodu, kiedy byłem dla niego miły ... zane wiem, że to czytasz ... przestań się złościć tylko dlatego, że wróciłeś do swojego dużego pokoju hotelowego sam hahaha

Gigi Hadid nie zostawiła tych słów bez komentarza. Dziewczyna Zayna ostro zaatakowała youtubera.

Lol tylko dlatego, że nie chciał bujać się z tobą i twoją żałosną ekipą groupies z YouTube'a? Sam w pokoju? Z najlepszymi szanującymi go przyjaciółmi bo ma mnie, złotko. 

Nie obchodzi nas twój brzydki zadek. Idź do łóżka

- odpaliła Gigi Hadid w obronie Zayna.

Pomijając dziwną kłótnię między Jakiem Paulem a Zaynem Malikiem... Cieszy nas, że między Zaynem a Gigi znów wszystko w porządku. Jak widać po reakcji modelki, musi naprawdę kochać swojego chłopaka :)

NAJNOWSZE