Gigi Hadid i Zayn Malik będą mieli dziecko? Ona chce założyć rodzinę!

2020-02-20 13:44 kp
Zayn Malik i Gigi Hadid
Autor: SplashNews.com/East News

Fani Gigi Hadid i Zayna Malika wciąż nie mogą uwierzyć w to, że ich ulubieńcy po raz kolejny się zeszli. Po rozstaniu na początku ubiegłego roku wydawało się, że historia tych dwoje jest już definitywnie zakończona. Tymczasem Gigi Hadid nie ukrywa, że znów jest z Zaynem i wszystko wskazuje na to, że swój nowy-stary związek traktuje bardzo poważnie!

Przez wszystkie lata swojego związku Gigi Hadid i Zayn Malik kierowali się jedną, bardzo ważną zasadą - trzymania się z dala od mediów plotkarskich. Choć muzyk i modelka unikali opowiadania o swoim związku, paparazzi niemal codziennie czekali na nich pod apartamentem Gigi, by zrobić kolejne, "sensacyjne" zdjęcia. Para była pod ciągłą presją, co zresztą miało być jednym z powodów ich rozstania.

Gdy zatem na początku tego roku Zayn Malik i Gigi Hadid znów zaczęli się spotykać, a modelka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem ukochanego, które trzyma przy łóżku, szał na punkcie ich pary znów ogarnął fanów. Wygląda jednak na to, że tym razem oboje są na to przygotowani i nie boją się już zainteresowania.

Gigi Hadid i Zayn Malik założą rodzinę?

Gigi Hadid udzieliła ostatnio obszernego wywiadu dla magazynu i-D. Nie ma wątpliwości, że modelka jest bardzo szczęśliwa z powodu odnowienia związku z Zaynem Malikiem, bo wokalistka chętnie opowiadała o swoich planach na przyszłość!

Myślę, że z wiekiem ... no cóż, kiedyś założę rodzinę i nie wiem, czy zawsze będę modelką. Uwielbiam kreatywną stronę mody, jest tak satysfakcjonująca. Ludzie, z którymi pracuję, sprawiają mi tyle radości, że mam szczęście, że jestem przy nich. Ale kto wie? Może zajmę się gotowaniem na pełny etat!

- powiedziała Gigi Hadid. A pamiętacie, jak jeszcze niedawno zachwycała się przepisem mamy Zayna Malika na kurczaka? Może faktycznie coś w tym jest ;)

Nie ma jednak wątpliwości, że Gigi Hadid i Zayn Malik będą unikać pokazywania się razem publicznie. Były wokalista One Direction nigdy nie ukrywał, że nie przepada za nadmiernym zainteresowaniem swoją osobą, a występy przed tłumem fanów bardzo go stresują. Pozostaje więc czekać na kolejne urocze fotki z Instagrama Gigi Hadid!

NAJNOWSZE