Zayn Malik, It's You: Video gotowe! Nowy teledysk Zayna Malika tylko dla wybranych?!

2016-02-26 8:38
Zayn Malik - Its You w Tonight Show
Autor: www.nbc.com Zayn Malik - Its You w Tonight Show

Zayn Malik pochwalił się drugim teledyskiem w solowej karierze. Niestety klip dostępny jest tylko w serwisie Apple Music! :(

Zayn Malik pochwalił się drugim teledyskiem w solowej karierze. Niestety klip dostępny jest tylko w serwisie Apple Music! :(

Pillowtalk: Cole & Bea coverują hit Zayna Malika! Nowa wersja lepsza, niż oryginał?!

It's You - nowe video Zayna Malika jest już gotowe! Niestety, nie każdy może obejrzeć nowy klip artysty w dniu premiery. Dlaczego? Nowy teledysk Zayna Malika It's You dostepny jest tylko w płatnym serwisie Apple Music.

It's You to drugi klip Zayna Malika promujący jego solową płytę Mind Of Mine. Teledysk utrzymany jest w czarno-białej kolorystyce i utrzymany jest w klimacie starego, hollywoodzkiego filmu.

W pierwszym klipie Zayna Malika Pillowtalk pojawiła się jego dziewczyna, Gigi Hadid. Piosenkę It's You Zayn Malik zaprezentował z kolei na żywo w programie Tonight Show Jimmy'ego Fallona.

Zayn odszedł z One Direction, zespół robi sobie roczną przerwę, a my... powinniśmy się z tego cieszyć! Chociaż Zayn, Harry i pozostali wdają się w romanse, odpoczywają i rozwijają własne projekty, my dostajemy coraz więcej piosenek! Czekając na kolejne płyty chłopaków z One Direction, oglądajcie filmy o zespole:

NAJNOWSZE