Zayn Malik wrócił na Instagram! Tak się relaksuje

2021-07-31 12:14 kp
Zayn Malik
Autor: Backgrid/East News

Zayn Malik od wielu tygodni nie pojawiał się na Instagramie i skupiał się zapewne na pielęgnowaniu swojego życia rodzinnego. Teraz gwiazdor pokazał bardzo rzadkie ujęcie ze swojej codzienności. W nowym poście gwiazdora możemy podejrzeć, jak się relaksuje z dala od zgiełku i wielkiego miasta. Wiedzieliście, że jego hobby to... wędkowanie?

Zayn Malik potrzebował wielu lat, zanim po osiągnięciu ogromnej kariery w One Direction, ale i poczuciu niestabilności, znów odzyskał równowagę. Receptą na jego problemy okazało się życie z dala od showbiznesu - gwiazdor tworzy muzykę, jednak definitywnie odciął się od całej branżowej machiny i życia w świetle fleszy. Zamiast tego Zayn skupia się na sobie i swojej rodzinie.

Zayn Malik trzyma się też z dala od Instagrama. Muzyk bardzo rzadko dodaje nowe zdjęcia, a jeśli już - najczęściej poświęca swoje posty kwestiom, które są dla niego ważne, a niekoniecznie sobie samemu. Tym razem jednak wrócił we własnej osobie!

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Zayn Malik na Instagramie

Zayn Malik zaskoczył fanów, pokazując swoje zdjęcia z bardzo prywatnego momentu w jego życiu. Otóż muzyk pokazał, jak... wędkuje! Okazuje się, że Zayn ma podobne hobby do milionów mężczyzn na całym świecie i odpoczywa nad wodą z wędką w dłoni.

Spodziewaliście się, że Zayn Malik lubi tak spędzać czas?

NAJNOWSZE