Liam Payne i Maya Henry wrócili do siebie? Spędzali czas na przytulankach

2021-07-30 14:47 kp

Liam Payne zadziwił w czerwcu swoich fanów, ogłaszając rozstanie z Mayą Henry. Wydawało się, że między parą układa się doskonale, a sam Liam jest już gotowy, by się ustatkować. W jego życiu osobistym pojawiły się jednak poważne problemy, którymi muzyk postanowił nie obarczać młodej dziewczyny. Czy ich ponowne spotkania świadczą o tym, że Liam Payne czuje się już lepiej?

Gdy rok temu media obiegła informacja o zaręczynach Liama Payne i Mayi Henry, fani gwiazdora nie kryli zachwytu. Wydawało się, że po rozstaniu z Cheryl i kilku przelotnych romansach gwiazdorowi udało się odnaleźć prawdziwe uczucie. Tymczasem w czerwcu tego roku okazało się, że zamiast planować ślub, para... rozstała się. Liam Payne wyznał, że z powodów osobistych postanowił rzucić swoją dziewczynę.

Liam Payne w szczerych słowach powiedział, że nadużywał alkoholu i cierpiał na depresję. Gwiazdor uznał, że nie powinien obarczać swoimi problemami Mayi Henry i musi zmierzyć się z nimi sam. Ostatnio jednak (ex) para znów się widuje. Czy to znak, że Liam Payne jest już w lepszej formie?

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Liam Payne i Maya Henry znów razem?

Liam Payne i Maya Henry spędzali ostatnio miło czas w Crazy Bear Hotel na obrzeżach Londynu. Według świadków muzyk i modelka świetnie czuli się w swoim towarzystwie i nie szczędzili sobie czułych gestów. Jak donosi informator The Sun - bardzo czułych!

Cały czas się dotykali. Głaskali po ramionach i flirtowali. Powiedziałbym, że to były ciężkie pieszczoty. W pewnym momencie nawet obejmował ją ramieniem. Nie całowali się, ale siedzieli na otwartej przestrzeni i to nie było tak, że ukrywali fakt, że są razem, z tego, co widziałem. Wydawało się, że nie obchodzi ich, kto ich widział. Potem wyjechali razem.

- mówi.

Myślicie, że uda im się odbudować związek?

NAJNOWSZE