Zayn Malik: Better otwiera nowy etap jego życia! Nowa płyta Z3 w idealnym momencie?

2020-09-24 13:30 kp
Zayn Malik
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Dla fanów One Direction i Zayna Malika to już chyba zbyt wiele szczęścia. Nie dość, że ich ulubieniec właśnie został tatą i z ogromną radością pochwalił się fanom narodzinami córki, to przygotował dla nich coś ekstra - nowy singiel Better. Zayn Malik nową piosenką promuje swój wyczekany, nadchodzący nowy album. To idealny moment w jego życiu!

Zayn Malik zdążył już przyzwyczaić swoich fanów do jasnego podziału - życie prywatne, życiem prywatnym, a kariera - karierą. Tak więc wokalista po długich zmaganiach z mediami dziś bardziej niż kiedykolwiek dba o to, by na temat jego życia osobistego nie rozpisywały się światowe tabloidy. Wyjątek zrobił oczywiście dla radosnej wiadomości o narodzinach swojej córki, którą z przyjemnością podzielił się ze swoimi fanami.

To jednak nie jedyna fantastyczna wiadomość, którą Zayn Malik miał do przekazania wielbicielom. Wokalista od miesięcy pracował nad nowym materiałem, którym w końcu jest gotowy się podzielić. Muzyk zdradził już szczegóły swojego pierwszego singla, którego premierę zaplanował na piątkowy poranek.

Zayn Malik - Better promuje nową płytę

Better - to tytuł nowego singla Zayna Malika, którym wokalista oficjalnie rozpocznie oczekiwanie na premierę całej nowej płyty. Zayn planuje wydać nowy album pod krótką nazwą Z3.

Z okazji premiery Better Zayn Malik przygotował już stronę z odliczaniem na Youtube, na której 25 września o godzinie 6:00 rano pojawi się nowy singiel piosenkarza:

Wcześniej Zayn Malik opublikował na Twitterze krótki teaser piosenki:

Fani Zayna Malika mają oczywiście nadzieję, że w tekstach z nowej płyty wokalista opowie o ostatnich miesiącach swojego życia i powrocie do Gigi Hadid. Muzykowi i modelce udało się z dala od mediów odnowić na swój związek i przez wiele miesięcy utrzymać ciążę modelki w tajemnicy. Skrytość pary nie dziwi - od początku swojego związku Zayn i Gigi cierpieli z powodu wciąż podążających za nimi paparazzich i nadmiernego zainteresowania ze strony tabloidów.

Wy też czekacie na nową płytę Zayna Malika?

ESKA XD #002
NAJNOWSZE