Zaspana Lili Reinhart z ukochanym Milo. Aktorka Riverdale jest już zmęczona zdjęciami?

2020-10-19 13:22 mm
Lili Reinhart
Autor: JOTS/Backgrid/East News

W Vancouver trwają zdjęcia do 5. sezonu Riverdale. Prace na planie zostały niedawno wznowione po przerwie spowodowanej przepisami dotyczącymi koronawirusa. Zdjęcia potrwają aż do zimy, dlatego Lili Reinhart zabrała ze sobą do Kanady ukochanego psa, Milo. W miniony weekend paparazzi uwiecznili aktorkę podczas porannego spaceru z pupilem.

Sezon 5 serialu Riverdale powstaje w wielkich bólach, a ekipie produkcyjnej i obsadzie z pewnością na finiszu należeć się będą wielkie brawa.

Przypomnijmy, że z powodu zaostrzonych przepisów wymuszonych pandemią koronawirusa, cała ekipa pracująca na planie Riverdale nie może opuścić Kanady aż do świąt Bożego Narodzenia, a może nawet nieco dłużej, bo przecież prace na planie już zaliczyły małe opóźnienie.

Ale na szczęście aktorzy Riverdale nie muszą przebywać w izolacji i dzięki temu Lili Reinhart może poświęcić nieco czasu na prawdziwe spacery z ukochanym psem.

Lili Reinhart na jesiennym spacerze z Milo

Podobno zabranie Milo do Vancouver było warunkiem, pod którym Lili Reinhart zgodziła się kilkumiesięczny wyjazd do Kanady. Aktorka jest bardzo związana ze swoim pupilem i stara się nie rozstawać z psiakiem na dłużej, niż kilka dni. Wyjazd bez Milo do Kanady i powrót po kilku miesiącach po prostu nie wchodził w grę! 

Lili, masz u nas wieeeelki plus! <3

Sposoby gwiazd na wieczną młodość | ESKA XD - Hotplota #6

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Lili Reinhart zrobione podczas spaceru z ukochanym Milo. Aktorka wybrała się na poranną przechadzkę z pupilem tuż przed wyjazdem na plan serialu. 

Czy tylko nam się wydaje, że Lili wygląda na nieco zaspaną? Zdaje się, że aktorka nie przepada za wczesnym wstawaniem... w odróżnieniu do swojego pupila, rzecz jasna!

Więcej zdjęć z aktorami Riverdale:

NAJNOWSZE