Co za zmiana!

Zasłynął jako ekspert w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Dziś Piotr Mosak jest nie do poznania!

2024-05-17 9:40

Piotr Mosak zyskał popularność dzięki roli eksperta w popularnym reality show emitowanym na antenie TVN i TVN7 "Ślub od pierwszego wejrzenia". Z programem był związany od pierwszej edycji, czyli od 2016 roku i opuścił go tuż przed emisją 7. odsłony. Wszyscy, którzy pamiętają go z tamtego okresu, mogą bardzo się zdziwić. Dziś Piotr Mosak wygląda zupełnie inaczej!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" był polską wersją duńskiego formatu "Gift ved første blik...". Uczestnicy show dowiadują się, z kim wezmą ślub dopiero w momencie, kiedy stają na ślubnym kobiercu. Podczas kolejnych odcinków pokazywane są ich pierwsze wspólne dni. Później decydują, cy zostają razem, czy może nie przypadli sobie na tyle do gustu, aby nadal być małżeństwem. Pierwszy odcinek show został wyemitowany na antenie stacji TVN 3 października 2016 roku. Choć od początku reality show wzbudzało sporo kontrowersji, przede wszystkim za sprawą aranżowanych małżeństw oraz niejednokrotnie kontrowersyjnych decyzji ekspertów, to z czasem zyskała spore grono odbiorców i z każdą emitowaną edycją cieszyła się coraz większą oglądalnością.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta i Robert Żuchowscy mają drugie dziecko!

Piotr Mosak z "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już tak nie wygląda

W "Ślubie od pierwszego wejrzenia" uczestnicy mogli liczyć na wsparcie i radę ze strony ekspertów, którzy nie tylko kojarzyli ich w pary, ale również pełnili rolę terapeutów. Piotr Mosak był ekspertem w programie od początku jego emisji i pożegnał się z formatem tuż przed 7. edycją (w sumie powstało ich dziewięć). Swoją decyzję tłumaczył tym, że nie mógł dostosować terminarzy nagrywanych odcinków do swoich pozostałych zajęć. Mosak dziś nadal jest chętnie zapraszany jako ekspert do programów telewizyjnych, działa także jako psycholog i terapeuta par. Ostatnio znany ze swojego charakterystycznego image psycholog pojawił się na premierze filmu "Jedno życie" i zaskoczył spektakularną metamorfozą. Po jego długich włosach nie ma już śladu. Psycholog postawił na modne, krótkie cięcie. Nadal nosi subtelny zarost oraz okulary, których oprawki są w bardziej nowoczesnym stylu niż te, które pamiętamy z czasów jego występów w "Ślubie od pierwszego wejrzenia".

Jeśli jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Piotr Mosak, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!