Zakrwawiona Selena Gomez i policja na zdjęciach z "Only Murders in the Building"

2021-04-12 10:30 mm
Selena Gomez na planie Only Murders in the Building
Autor: Jose Perez / SplashNews.com/East News

Mimo trwającej pandemii Selena Gomez nie rezygnuje z pracy. Gwiazda spędziła kolejny dzień na planie serialu "Only Murders in the Building". Produkcja weszła już do etapu, w którym na ekranie poleje się krew. Na najnowszych zdjęciach z planu filmowego widzimy Selenę Gomez w zakrwawionym swetrze i otaczających ją policjantów. Czy jej bohaterka popełniła morderstwo?

Only Murders in the Building to amerykański serial, za którego produkcję zabrał się sam Steve Martin. Znany aktor i reżyser wielu komediowych hitów sam również występuje obok Seleny Gomez, Martina Shorta i Aarona Domingueza. Serial będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku, a pokaże go sieć Hulu. 

Co ważne, Selena Gomez nie tylko występuje w serialu Only Murders in the Building, ale jest też jego współproducentką. Poprzednio pracowała w tej roli przy znanym i lubianym serialu "13 powodów". Jak dobrze wiemy, był to jeden z większych hitów Netflixa. Wiele wskazuje na to, że i tym razem serial z Seleną Gomez będzie strzałem w dziesiątkę.

Selena Gomez popełniła morderstwo?

Zainteresowanie produkcją wśród fanów piosenkarki jest ogromne - wszyscy wielbiciele Seleny w napięciu czekają na oficjalną datę premiery jej nowego dzieła. Póki co możemy podziwiać postępy prac na planie serialu. W sieci pojawiły się właśnie najnowsze fotki. 

Zdjęcia do Only Murders in the Building kręcone są w większości w Nowym Jorku. Produkcja rozpoczęła się zimą ubiegłego roku. Po kilku miesiącach pracy prawdopodobnie ekipa zbliża się do finiszu. W każdym razie wskazują na to drastyczne fotki z planu. Zakrwawiony sweter Seleny Gomez i otaczająca ją policja to wyraźny znak, że w fabule serialu wydarzyło się coś strasznego... :)

Czyżby Mabel Mora, czyli bohaterka grana przez Selenę Gomez, właśnie popełniła zbrodnię?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE