Selena Gomez kończy karierę muzyczną? Cardi B jest przeciwna i ma pewien pomysł

2021-03-13 16:00 mm
Selena Gomez i Cardi B
Autor: Steve Sands / SplashNews.com/East News, Everett Collection/East News

Czy to już koniec muzycznej kariery Seleny Gomez? Gwiazda wyznała w ostatnim wywiadzie, że tworzenie muzyki nie jest już w jej życiu tak ważne, jak kiedyś. Po publikacji rozmowy artystki z dziennikarzami Vogue pojawiły się plotki, że płyta Revelacion będzie ostatnim albumem Seleny Gomez. Cardi B ma na ten temat coś do powiedzenia - i lepiej dla nas wszystkich, żeby Selena wzięła sobie to do serca!

Wywiad Seleny Gomez dla Vogue to nie tylko seria fantastycznych zdjęć gwiazdy, ale też zbiór ważnych przemyśleń i deklaracji. Artystka poruszyła m.in. kwestię swojej dalsze kariery muzycznej. Niestety to, co powiedziała, mogło niektórych fanów trochę zaniepokoić. Czy Selena Gomez myśli o zakończeniu kariery scenicznej?

Ciężko kontynuować tworzenie muzyki, jeśli ludzie nie biorą cię całkiem serio. 

Miałam już momenty, kiedy myślałam: Jaki to ma sens? Po co to właściwie robię? 

- powiedziała Selena Gomez w trakcie wywiadu dla Vogue. Gwiazda dodała, że chodzi jej po głowie nagranie jeszcze jednego albumu, "ostatni raz, zanim odejdzie na emeryturę". Selena zaznaczyła, że ta płyta musiałaby być INNA niż wszystkie dotychczasowe.

Selena Gomez na muzycznej "emeryturze"?

Przemyślenia Seleny Gomez poruszyły nie tylko jej fanów, ale także jedną z koleżanek z branży. Cardi B postanowiła skomentować słowa autorki płyty Revelacion.

Myślę, że Selena nie powinna odchodzić. Tworzy dobrą muzykę & jej fani ją kochają. Myślę, że potrzebuje czegoś nowego. Czegoś, czego jeszcze nikt nie widział. Chętnie pomogłabym jej z kilkoma pomysłami

- napisała niespodziewanie raperka na Twitterze.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 12.03.2021
NAJNOWSZE