Zahara Jolie-Pitt robi własną biżuterię! Córka Angeliny i Brada współpracuje ze znanym jubilerem

2019-10-11 12:57 mw
Zahara Jolie-Pitt
Autor: Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER

Podczas londyńskiej premiery najnowszego filmu swojej mamy Zahara Jolie-Pitt zaprezentowała własnoręcznie zaprojektowaną przez siebie biżuterię. Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta od pewnego czasu współpracuje ze znanym jubilerem. Tworzenie własnej biżuterii chyba nieźle jej wychodzi! Zobaczcie sami...

Angelina Jolie kontynuuje podróże po świecie z ekipą swojego najnowszego filmu Czarownica 2. Niemal na wszystkich premierach aktorka pojawia się w towarzystwie swoich dzieci.

Na premierze w Los Angeles obok Angeliny Jolie pojawiły się niemal wszystkie dzieciaki - zabrakło tylko Maddoxa, który z kolei uświetnił swoją obecnością pokaz w Tokio. W Rzymie Angie wystąpiła w towarzystwie Shiloh i Zahary, a w Londynie aktorce towarzyszyła aż czwórka dzieciaków: ponownie Shiloh i Zahara oraz Nouvel,Vivienne Marcheline i Knox Jolie-Pitt.

Angelina Jolie z dziećmi na premierze Czarownicy 2 w Londynie
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

ZAHARA JOLIE-PITT PROJEKTUJE BIŻUTERIĘ

Podczas brytyjskiej premiery filmu Czarownica 2 uwagę fotoreporterów przykuła zwłaszcza Zahara Jolie-Pitt. Okazuje się, że adoptowana córka Angeliny i Brada założyła z tej okazji zaprojektowaną przez siebie własnoręcznie biżuterię.

Tworzenie własnych błyskotek to podobno od niedawna największa pasja Zahary. Córka Angeliny i Brada samodzielnie stworzyła kilka projektów, które zostały docenione przez cenionego jubilera, Roberta Procopa.

Na pokaz Czarownicy 2 w Londynie Zahara założyła komplet składający się z kolczyków, bransoletki i pierścionka.

Angelija Jolie i Zahara Jolie pitt
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News
Zahara Jolie-Pitt
Autor: Brett D. Cove / SplashNews.com/East News

Warto dodać, że 14-letnia Zahara z powodzeniem sprzedaje swoją kolekcję biżuterii. Błyskotki można kupić w salonie Saks Fifth Avenue. Co ważne, dochód z ich sprzedaży córka Angeliny Jolie postanowiła przeznaczyć na wsparcie House of Ruth Shelters, organizacji charytatywnej zapewniającej schronienie ofiarom przemocy domowej i ich dzieciom.

Brawo dziewczyno!

Zahara Jolie-Pitt
Autor: Rex Features/East News

ZOBACZ TEŻ:

Wszystkie dziewczyny Brada Pitta. Posłuchaj czy aktor upodabnia się do swoich partnerek. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE