Zac Efron skończył 32 lata. Jest jeszcze bardziej hot niż kiedyś [GALERIA]

2019-10-19 7:00

Zac Efron to jeden z tych aktorów, którym upływ czasu zdecydowanie służy! Ma 32 lata i wygląda lepiej, niż kiedykolwiek — sami zobaczcie.

Spore grono kobiet zapewne zna Zaca Efrona od samego początku jego kariery. Niewątpliwie produkcją, która wpłynęła na całe jego późniejsze życie był High School Musical. Tam jako Troy Bolton skradł serca milionów nastolatek na całym świecie. Która z nas nie marzyła, by zamienić się na miejsca z Vanessą Hudgens... ;)

Z biegiem czasu Zac Efron doroślał i już nie podobał się nastolatkom, a kobietom... Filmy takie jak 17 Again, Randka na weselu czy Szczęściarz przyniosły mu mnóstwo popularności.

Na początku tego roku Zac Efron miał poważne kłopoty zdrowotne. Aktor uległ wypadkowi i poważnie uszkodził sobie kolano. Niezbędna była operacja. Jednak nawet to nie przeszkodziło Zacowi Efronowi w dbaniu o swoją zabójczą formę.

18 października Zac Efron świętował urodziny. Aktor jest jednym z tych panów, którym czas zdecydowanie służy. Sami zobaczcie w naszej galerii ;)

Zobacz też:

NAJNOWSZE