Millie Bobby Brown zostanie piosenkarką! Będzie konkurencją dla Billie Eilish?

2019-10-18 18:02 kp
Millie Bobby Brown
Autor: MIGUEL MEDINA/AFP/East News

Rola Jedenastki w serialu Stranger Things przyniosła Millie Bobby Brown niewyobrażalną popularność na całym świecie. 15-letnia dziś gwiazdka jest stałą bywalczynią pokazów mody, ma własną linię kosmetyków i jest ambasadorką UNICEF. Jej ambicje są jednak znacznie szersze - Millie planuje karierę muzyczną! Zrobi karierę na miarę Billie Eilish?

Millie Bobby Brown jest gotowa na podbój kolejnej branży. Po zdobyciu gigantycznej popularności za sprawą Stranger Things, zdobyciu milionów fanów, zdobyciu tytułu ikony mody, zdobyciu znajomych wśród największych gwiazd świata i zdobyciu tytułu najmłodszej w historii ambasadorki UNICEF, Millie Bobby Brown zamarzyła o karierze wokalnej.

Przyjemności występowania na scenie Millie Bobby Brown zakosztowała rok temu, gdy pojawiła się na niej gościnnie podczas koncertu Maroon 5 i zarapowała fragment kawałka Girls Like You, który w oryginale wykonuje Cardi B. Już wtedy było wiadomo, że scenicznej charyzmy jej nie brakuje! Pamiętacie?

A jak Millie Bobby Brown wypada wokalnie? To też gwiazdka zdążyła już pokazać. Chociażby na tym filmiku:

Millie Bobby Brown wyda płytę?

Do swoich planów muzycznych Millie Bobby Brown już teraz podchodzi bardzo poważnie. Gwiazdka planuje wcielić je w życie w momencie skończenia 16. roku życia, czyli w lutym 2020 roku. Zagraniczne media donoszą, że Millie prowadzi rozmowy z wytwórnią 3 Beat Records, pod której szyldem swoją muzykę wydają Pixie Lott, Cheryl czy Skepta.

Informator The Sun zdradził jednocześnie, że Millie Bobby Brown nagrała już siedem piosenek.

Chcielibyście usłyszeć jej płytę?

NAJNOWSZE