Zac Efron

i

Autor: Invision/Invision/East News

Zac Efron oświadczył się?! „To było niesamowicie romantyczne”

2020-10-26 13:00

Jeszcze niedawno media zastanawiały się jaki jest powód tego, że Zac Efron zdecydował się na przeprowadzkę do Australii. Na jaw szybko wyszło, że aktor poznał tam dziewczynę co do której, jak się teraz okazało ma bardzo poważne plany. Pojawiły się doniesienia, że Zac oświadczył się Vanessie. Było bardzo romantycznie… Z resztą, przeczytajcie sami!

Jakiś czas temu media rozpisywały się o tym, że aktor znany z disneyowskich filmów ma dość ciągłego pędu. Chce zaznać więcej spokoju, dlatego poważnie zastanawia się nad przeprowadzką do Australii. Nie trzeba było długo czekać, by media odkryły prawdziwy powód jego planów. W Australii czekał na niego nie tylko spokój ale także… nowa miłość. Dziewczyna o imieniu Vanessa podobno całkowicie skradła jego serce.

ESKA XD #007

Informacja ta jest co prawda nieoficjalna, bo niepotwierdzona przez samych zainteresowanych, to jednak historia zna takie przypadki, kiedy to mediom udało się jako pierwszym odkryć tajemnice gwiazd zanim jeszcze oni sami zdecydowali się na ujawnienie prawdy. Czy tak samo będzie w przypadku Zaca Efrona? Tego nie wiadomo. Zagraniczne serwisy donoszą jednak, że on i jego ukochana właśnie się zaręczyli!

Zac Efron bez tajemnic. Jak dobrze go znasz?

Pytanie 1 z 5
W którym roku urodził się Zac?

ZAC EFRON OŚWIADCZYŁ SIĘ? MEDIA NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Jeśli wierzyć w doniesienia mediów, to miało to miejsce podczas niedawnego przyjęcia urodzinowego 33-letniego aktora. Według magazynu Woman’s Day, Efron miał wręczyć ukochanej pierścionek zaraz po imprezie. Podobno wszystko przebiegło w bardzo romantycznej scenerii.

– podało źródło.

Dał jej pierścionek po przyjęciu -  to było niesamowicie romantyczne. Żadne z nich nie mówi o tym wiele, ale nie ma wątpliwości, że były to nieoficjalne zaręczyny.

Jak zdradziła też osoba z otoczenia pary, ich związek jest już bardzo poważny. Podobno często poruszają tematy małżeństwa, dzieci a nawet imion dla nich…

Pozostaje poczekać na oficjalne potwierdzenie. Ale już teraz nie zaszkodzi pogratulować! ?