Zac Efron

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Zac Efron miał operację plastyczną?! Przyjaciel aktora komentuje jego nową twarz

2021-04-30 18:50

Kilka dni temu internet rozgrzała informacja, że Zac Efron miał operację plastyczną. Podczas show z okazji Dnia Ziemi aktor wyglądał zupełnie inaczej. Z jego szczęką ewidentnie coś się zadziało. Internauci nie mieli wątpliwości, że gwiazda High School Musical coś sobie poprawiła... Teraz sprawę skomentował przyjaciel aktora. Czy faktycznie Zac Efron miał operację twarzy?

Ostatnio Zac Efron znalazł się na językach. Wszystko zaczęło się kilka dni temu, podczas obchodów Dnia Ziemii. Ze względu na trwającą pandemie Zac Efron brał udział w wydarzeniu Earth Day! The Musical online. Jednak kiedy połączył się ze studiem, mało kto zwrócił uwagę na jego słowa. Zac Efron nie przypominał samego siebie! Szczęka aktora była tak mocno zarysowana, że trudno było go rozpoznać.

Oczywiście od razu pojawiła się plotka, że Zac Efron zrobił sobie operację plastyczną. Temat skomentował nawet dr Anthony Youn. Na TikToku zapewniał, że nowa twarz aktora nie jest efektem operacji plastycznej, lecz być może operacji... dentystycznej. A dziwny kształt to po prostu obrzęk, na przykład po usuwaniu zęba mądrości.

Teraz przyjaciel aktora zabiera głos.

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

To oczywiste, że nie. Wiedziałbym, gdyby przeszedł jakąkolwiek operację plastyczną.

Mówił podczas The Kyle and Jackie O Show.

Dalej Kyle Sandilands stwierdził, że operacja plastyczna w tym przypadku byłaby bezcelowa. Jego zdaniem Zac Efron już teraz jest bardzo przystojny.

To tak, jakby mieć Picassa i malować go dziecięcym palcem. Po co się męczyć?

Skwitował najnowsze doniesienia.

Przekonał Was?

Czy Zac Efron miał operację plastyczną?

To pytanie zadają sobie internauci od kilku dni. Faktycznie podczas Dnia Ziemi Zac Efron nie przypominał samego siebie. Nowy kształt szczęki wyglądał co najmniej niepokojąco...

Teraz do sprawy odniósł się Kyle Sandilands, bliski przyjaciel Zaca Efrona. Czy aktor miał operację plastyczną?

Zac Efron

i

Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Ilu followersów mają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile mniej więcej osób obserwuję konto Ariany Grande?