Żabson zrobił TO dla swojej dziewczyny. Ten gest poruszył internautów

i

Autor: Akpa

Gwiazdy

Żabson zrobił TO dla swojej dziewczyny. Ten gest poruszył internautów

2023-09-15 10:23

Żabson i Lila Janowska są jedną z najbardziej lubianych par show-biznesu. Raper postanowił napisać o niej piosenkę, która odniosła ogromny sukces. Widać, że jest prawdziwym romantykiem. Teraz udowodnił to po raz kolejny, przygotowując dla niej ogromną niespodziankę. Takiego partnera można pozazdrościć!

Lila Janowska i Żabson od wielu lat stanowią jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Trudno się temu dziwić. Bije od nich prawdziwe uczucie, którego niejedna osoba może im pozazdrościć. Mateusz Zawistowski niejednokrotnie udowodnił, że jest prawdziwym romantykiem. W ostatnim czasie wydał hitową piosenkę "Afrodyzjak", której tekst opowiada o jego ukochanej. Był to niesamowity gest w stronę influencerki, którego z pewnością nigdy nie zapomni. Nie jest to jednak jedyny moment, w którym pokazał swoją romantyczną stronę. Na jednym z festiwali zrobił jej niesamowitą niespodziankę. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

ZOBACZ TAKŻE: Lila Janowska: wiek, rocznik, Żabson, siostra, rodzice, wzrost, ciekawostki. Kim jest?

JAKI OUTFIT WAS TRIGGERUJE NAJBARDZIEJ?| RADIO ESKA Wywiadex

Żabson i Lila Janowska - niespodzianka

Choć można by pomyśleć, że "Afrodyzjak" jest szczytem romantyzmu, Żabson chce wspinać się jeszcze wyżej. Po wielu latach związku para wygląda na wciąż tak samo mocno - lub jeszcze bardziej - zakochaną. Zapewne to dzięki słodkim gestom, na które oboje się zdobywają. Podczas jednego z festiwali, na którym pojawił się wraz z Lilą Janowską, przygotował dla niej coś niezwykłego. Chłopak zorganizował ogromny napis "Lilusia Ty Afrodyto", nawiązujący do jego nowego hitu. Fani w komentarzach byli zachwyceni jego pomysłem. Uważają, że to szczyt romantyzmu, a "Żaba" jest naprawdę dobrym chłopakiem. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć im jeszcze więcej miłości!

ZOBACZ TAKŻE: Żabson - dziewczyna, wiek, wzrost, rodzina, zarobki, cytaty. Kim jest Mateusz Zawistowski?