Z baru na czerwony dywan! Te gwiazdy rozbierały się dla pieniędzy, zanim zrobiły karierę

2020-02-16 23:00 es
Cardi B
Autor: New Media Images / SplashNews.com/East News

Najbardziej znaną ex striptizerką jest Cardi B. Raperka chętnie opowiada o swojej przeszłości. Nie ona jedna zaczynała od tańczenia na rurze. Inne gwiazdy, które dorabiały w ten sposób niezbyt chętnie dzielą się wspomnieniami...

Nie wszystkie gwiazdy pochodzą ze znanych i sławnych rodzin. Niektóry nie mieli lekko, przed zdobyciem sławy. Kiedy głód zagląda w oczy, trzeba łapać się jakiegokolwiek zajęcia, żeby zarobić chociaż trochę. W takiej sytuacji niektóre przyszłe gwiazdy zdecydowały się... zrzucić ubrania. Nie za darmo oczywiście.

Kto zarabiał na striptizie?

Te gwiazdy rozbierały się dla pieniędzy

Cardi B

Gwiazda rozbiła bank swoją muzyką. Jednak zanim podbiła listy przebojów, było u niej krucho. Cardi B pracowała jako striptizerka. Co więcej, gdy już osiągnęła sukces, nie wyrzekła się dawnej pracy. Przeciwnie, opowiadała w wielu wywiadach o tym, jak to jest przejść od striptizerki to gwiazdy rapu.

Chris Pratt

Jako nastolatek próbował zawojować Hollywood. Nie było łatwo, więc dorabiał jako striptizer na wieczorach panieńskich i urodzinach.

Lubiłem nagość. Zawsze lubiłem nagość, więc czemu miałbym na tym nie zarabiać?

Wspominał w rozmowie z portalem Buzz Feed.

Lady Gaga

Żeby związać koniec z końcem, Lady Gaga rozbierała się w małych klubach w Lower East Side w Nowym Jorku. Chociaż Lady Gaga nie rozbierała się na rurze, a jedynie uprawiała burleskę, jej ojciec nie był zadowolony.

Brad Pitt

Zanim Brad Pitt stał się międzynarodową mega gwiazdą, już miał fanki. Aktor był częścią siedmioosobowej grupy o nazwie Dancing Bares. Razem z braćmi rozbierali się i tańczyli nago dla solenizantek podczas studenckich imprez. To jednak była raczej zabawa niż sposób na zarobek.

Channing Tatum

Każdy, kto widział film Magic Mike nie ma wątpliwości, że Channing Tatum to doskonały striptizer. Okazuje się, że doświadczenie zebrał na długo przed produkcją filmu. Jako 19-latek nieźle zarabiał. W dobrą noc zgarniał nawet 150 dolarów.

Blac Chyna

Patrząc na jej styl, nie możemy do końca szczerze powiedzieć, że Blac Chyna skończyła z rozbieraniem się dla pieniędzy ;) Jednak rurę zamieniła na plany klipów oraz profesjonalne studia fotograficzne.

NAJNOWSZE