Liam Payne pokazał zdjęcie z młodości! Co za wysportowana sylwetka!

2020-02-16 17:00 kp
Liam Payne
Autor: Rex Features/East News

Liam Payne uwielbia chwalić się w sieci swoimi zdjęciami bez koszulki. Były wokalista One Direction ma powody do zadowolenia - jego praca na siłowni przyniosła efekty i dziś piosenkarz może się pochwalić naprawdę imponującą rzeźbą "klaty". Tym razem Liam zdecydował się jednak pokazać coś więcej - zdjęcie z młodości! Nie zgadniecie, jak wyglądał jako nastolatek...

Nie oszukujmy się - fanki Liama Payne kochają go nie tylko za muzyczny talent, ale i za szereg innych zalet... fizycznych. Autor hitu Strip That Down uwodzi na Instagramie swoje wielbicielki półnagimi zdjęciami i nie ma wątpliwości, że Maya Henry jest dumna z sylwetki swojego wybranka.

Tym razem Liam Payne postanowił skorzystać ze znanej wszystkim zasady kontrastu, dzięki której jego imponujące mięśnie robią jeszcze większe wrażenie! Jak? Pokazał, jak wyglądał bez nich...

Liam Payne z młodości

Ogłaszając swój występ na 20. jubileuszu Laureus Sport World Sports Awards w Berlinie piosenkarz pokazał swoje dwa zdjęcia - pierwsze z czasów, gdy był nastolatkiem i jak każdy chłopak w jego wieku uwielbiał biegać po boisku za piłką, a drugie już z ostatnich dni - z imponującym i seksownym umięśnieniem.

Te nagrody pokazują znaczenie sportu. Jestem bardzo wdzięczny, że moi rodzice zabrali mnie do różnych klubów sportowych i na różne zajęcia, gdy byłem młodszy, ponieważ jest to o wiele lepsze niż siedzenie w domu na kanapie. Poświęcenie czasu na uprawianie sportu w młodości stanowi doskonałą podstawę do końca życia.

- napisał Liam Payne.

Dość gadania. Zobaczcie TE zdjęcia!

NAJNOWSZE