Young Leosia

i

Autor: Piotr Hukalo/East News Young Leosia wypuszcza kolekcję ubrań

Young Leosia zarobi jeszcze więcej! Czy ludzie będą to kupowali?

2022-05-25 14:37

Young Leosia ruszyła z nowym „ekskluzywnym projektem” – jak sama określiła go młoda artystka. Już niedługo przekonamy się czy pomysł wejścia w branżę odzieżową to strzał w dziesiątkę. Jej ksywą będą sygnowane bluzy, spodnie, czapki i inne elementy garderoby, które powstają wspólnie z dwoma innymi brandami.

Young Leosia, a właściwie Sara Leokadia Sudoł w tym roku skończy 24 lata i już może pochwalić się niezłymi osiągnięciami w branży muzycznej. Swoją karierę zaczęła w 2015 roku jak Sara, nagrywając pierwsze piosenki. 6 sierpnia 2020 roku wydała pierwszy singiel zatytułowany „Wyspy”, a niecałe 3 miesiące później, w październiku, wraz z Żabsonem wydała numer „ULALA”, który podbił serca wielu słuchaczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Young Leosia eksponuje biust, a fani się zachwycają. Niektóre komentarze to przesada?

Young Leosia wypuszcza kolekcję ubrań! Znajdą się chętni?

Young Leosia idąc za ciosem sukcesu „ULALA”, nagrała w 2021 utwór „Szklanki”, który dostał się na sam szczyt polskiej listy Apple Music oraz Spotify. Młode pokolenie słuchaczy doskonale wiem kim jest Young Leosia, a jej karierę i życie prywatne śledzi na Instagramie 826 tys. użytkowników.

Młoda artystka nagrywała również z takimi artystami jak Mata, Smolasty czy Oliwka Brazil. Sara może pochwalić się również pierwszą wydaną 23 września 2021 roku EP-ką „Hulaki”. Leosia nie zwalnia tempa i niedawno zapowiedziała na Instagramie, iż we współpracy z dwoma odzieżowymi brandami wypuszcza linię odzieży sygnowaną jej ksywą. Wiemy już, że ceny nie należą do najniższych. Spodnie będzie można nabyć za 299,99 zł, bluzę za 344,99 zł, a za buty trzeba będzie zapłacić 459,99 zł.

Trudno powiedzieć czy młodzi odbiorcy Young Leosi będą w stanie wydać tyle pieniędzy na garderobę i czy nowy biznes okaże się dochodowy. Życzymy powodzenia!

Sonda
Kupisz ubrania od Young Leosi?
Young Leosia - pierwszy wywiad o polskim rapie, płycie i fundacji z Matą