Young Leosia zachorowała! Raperka musiała ODWOŁAĆ KONCERT!

2021-12-04 23:00 RD
Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego
Autor: TVN Young Leosia u Kuby Wojewódzkiego

Young Leosia musiała odwołać swój koncert, który miał się odbyć w Warszawie. Wszystko przez jej problemy ze zdrowiem. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Young Leosia to 23-letnia raperka, której kariera rozwija się w zawrotnym tempie. Wszystko dzięki kilku piosenkom, które w mediach społecznościowych, a szczególnie na TikToku, stały się ogromnymi hitami. Young Leosia zaliczyła również trasę koncertową po największych miastach w Polsce. Bilety wyprzedawały się niemalże natychmiastowo. 

3 grudnia miał odbyć się koncert Young Leosi w Warszawie. Niestety, raperka była zmuszona go odwołać. 

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Poinformowała o tym fanów w mediach społecznościowych. 

Kochani, niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli, a na niektóre sprawy nie mamy wpływu. Jedną z nich jest choroba. Z przykrością informuję Was, że nie będę w stanie dać Wam najlepszego show na jakie zasługujecie w warszawskiej Progresji, dlatego też jesteśmy zmuszeni przenieść ten koncert na 15.12.2021 🙁

Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność, a jeśli komuś nie odpowiada nowy termin to może dokonać zwrotu za pośrednictwem bileterii Going.

Mam nadzieję szybko stanąć na nogi i nie mogę się już doczekać na hulanki z Wami 15.12!

napisała raperka. 

Na kolejnych InstaStory dodała zdjęcia, na których widać, że korzysta z nebulizatora, czyli urządzenia, które służy do podawania pacjentowi płynnych leków w postaci rozpylonej mgiełki. Nie wiadomo na co zachorowała Young Leosia. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Odchodzę z programu MasterChef Junior! To była cudowna przygoda, ale teraz muszę się skupić na mojej nowej restauracji. Kim jestem?
NAJNOWSZE