Dowbor o restauracji Lewandowskiego: JESTEM ZAWIEDZIONY!

2021-12-04 22:07 RD
Maciej Dowbor
Autor: WBF

Maciej Dowbor odwiedził ostatnio restaurację piłkarza, Roberta Lewandowskiego. Okazuje się jednak, że dziennikarz nie był w stu procentach usatysfakcjonowany z tej wizyty… Dlaczego? Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Działająca od ponad dwóch miesięcy restauracja Roberta Lewandowskiego cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Lokal w Warszawie odwiedzają nie tylko fani piłkarza, ale też między innymi znani dziennikarze. Początkowo wydawało się, że wśród nich ostatnio był Maciej Dowbor.

Na InstaStory zamieścił relację, która nie wszystkim się spodobała.

Sara James oczarowała śpiewając hit The Weeknd! [ESKA Live]

Maciej w swoim stylu opowiedział o tym, co się działo. 

Chciałbym powiedzieć, że jestem bardzo zawiedziony, bo chciałem przyjść i przywitać się z gospodarzem tego miejsca, a niestety Robert Lewandowski nie wyszedł do mnie. Nie przyniósł mi ani przystawek, ani nawet piwa, które sobie zamówiłem. Ja wszystko rozumiem – no, ale są jakieś granice, nie może być tak, że gospodarz nie chce się pojawić. Ja tu specjalnie tylko z tego powodu przyjechałem. Powodzenia, Robert. Jeszcze raz gratulacje za zajęcie drugiego miejsca

przekazywał dziennikarz. 

Po kilkunastu godzinach wyznał - co było raczej oczywiste - że był to żart. Wiele osób jednak go nie zrozumiało i zaczęło hejtować Macieja. Dziennikarz wyznał, że nawet nie był w restauracji, tylko przechodził obok i postanowił po prostu wrzucić zabawne story. 

QUIZ: Zgadnij, jaką gwiazdą jestem

Pytanie 1 z 6
Chcę jeszcze uratować moje małżeństwo. Bóg chce, żebyśmy ratowali nasze relacje. Muszę być blisko dzieci, jestem pastorem mojego domu. Kim jestem?
NAJNOWSZE